2752
2734
عنوان

ختنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 62 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
الان یک سالشه اصلا حلقه نمیکنن پسر من ۴ ماهش بود تا گفتم گفت اصلا اصلا بزرگ شده دیگه 😑

اره بابا اصلا خوب نییس منم اونجای بچمو حیف کردم 😑😑😑

تو اولویت اول ،تو زندگی هیچکس جز خودت نیستی،دقت کن ،هیچ کس🙂
واقعا؟

بله

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
استارتر معمولا بالای شش ماه چون بچه هوشیار هست و دست و پا میزنه بیهوش میکنن نوزاد رو فقط بی حسی میزن ...

وای که چه حرف درستی زدین

من پسرم و واکسن ۱۸ ماهگی و گفتم تو بغلم بزن گقت نمیشه تو دستاشو سرش و بگیره باباش پاهاش و تا بزنم

منم تجربه نداشتم دقیقا همین کار و کردم تا واکسن و زد این بچه دقیق دوساعت میلرزید اشک میریخت یعنی انقدر ترسیده بود حد نداشت😔😔😔😔😔

پیشنهاد میکنم درموردش بیشتر تحقیق کنی

الان شاید دو ماهی باشه ک فکرم مشغوله . میگفتم ختنه لیزری باشه . اما بعدا متوجه شدم ی سری از بافت هارو از بین میبره ک ممکنه بچه رو در اینده دچار ناباروری کنه

استارتر معمولا بالای شش ماه چون بچه هوشیار هست و دست و پا میزنه بیهوش میکنن نوزاد رو فقط بی حسی میزن ...

باز این رو از دکترش میپرسم اگر روشش منطقی بود انجام میدم . اگر هم ن که میمونه برای بعدا

اره عزیزم بارداری ناخواسته .الان تو هفته اولم . تا از شیر نگرفتمش باید زود ختنه کنم ک طفلی از هر دو ...

ماشاالله خدا نگهش داره

فقط خواهشا یه نفر که حالیشه بگو ختنه کنه

پرستارم و عاشق پرستاری هستم
2706