2737
2739
عنوان

ختنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1746 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو بیمارستان بالای یکسال رو با بیهوشی انجام میدن چون بچه اصلا اجازه نمیده و کار دکتر رو مختل میکنه

ولی تویخونه رو نمیدونم.‌

بنده خدا تو این سن واقعااا اذیت میشه وحشت میکنه خیلی مخربه بشدت اشتباه کردی تا الان ختنش نکردی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
 روزی ک پسرمو ختنه کردم ۲ ماهش بود چقد گریه کرد تا سه روز سردرد داشتم چون فقط گریه میکردم با گر ...

ممنون عزیزم . مرسی ک روحیه میدین . البته اینم بگم تنها نیستم مادرم میاد پیشم تا وقتی که خوب بشه . 

2731
تو بیمارستان بالای یکسال رو با بیهوشی انجام میدن چون بچه اصلا اجازه نمیده و کار دکتر رو مختل میکنه ...

اوهوم میدونم اشتباه کردم اما نه برای بچه دوستم فقط ی امپول بی حسی زد ده ماهش بود بعد اون ختنه کرد و دوستمم خیلی راضی بود . اما ایشالا صاحب همین ماه کمکش باشه پسرم زیاد اذیت نکشه

ممنون عزیزم . مرسی ک روحیه میدین . البته اینم بگم تنها نیستم مادرم میاد پیشم تا وقتی که خوب بشه .&nb ...

من پسرم و17 روزگی ختنه کردم فقط 2ساعت گریه کرد جیش اول و ک بعد دوساعت کرد دیگه اصلا اصلا گریه نکزد 

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
2738
اره عزیزم بارداری ناخواسته .الان تو هفته اولم . تا از شیر نگرفتمش باید زود ختنه کنم ک طفلی از هر دو ...

آره درسته 

ان شاءالله راحت باشه

خودشون‌دارو هم میدن ها

واسه پسر من گفت دارو بگیر قبلش بده

یادم نمیاد چی بود

کارش تموم شد گفت عه نخوابیده هنوز 

یه شربت نوشت گفت بگیر ولی زیاد نده فقط همین چند ساعت اول بخوابه

منم یه بار بهش دادم خوابید ۴ ساعت بقیش و ریختم دور ترسیدم گفتم حتما بده که گفت یک بار

نگران نباش ولی انجام بدی آره الان خیلی بهتره

دقیقا . انقدر استرس میدن . خودم دانشجوام . و اگر دانشگاه ها باز شه مطمینم وقت نمیکنم خیلی پیشش باشم ...

اره هر چه زودتر ختنه کنی بهتر من پسرم ۴۰ روزه ختنه کردیم اصلا سخت نبود 

عزیزم بنظرم کار خوبی کردی که تابحال انجام ندادی پسرا رو زیر ۶ماه نباید ختنه کرد و دخترا هم نباید پرسینگ گوش انجام داد 

الان فرصت خوبیه

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
سلام. خانم اگر امکان داره ببریدش جایی که امکانات خوبی داره. چون حساسه. بهتر بود در یک تا دو ماهگی ای ...

این دکتری که هست حاذقه تو کارش . و البته بخاطر مریضی و سردی هوا بیرون نمیبرم باهاش تماس ک گرفتم گفتن خودشون مجهزن و همه چی دارن فقط تو خونه هزینش کمی فرق میکنه. از این بابت مطمئنم