2737
2734
عنوان

بچه ها ی پسر بود همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 71 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست که نمیخوام بشم8 ماه دایم پست استوری میذاره دنبال توجه منه ی استوری با پیجم باز کنم ببینم چی میش ...

برو تنظیمات استوری زده همه به جز

روش کلیک کن برو تو مخاطبا هر کی نمیخوای استوری ببینه بزن 

اگه استوری بزنی برا اون نمیره ولی استوری اون برات میاد نگا هم کنی اسمت تو لیست مخاطباش نمیره

2728
بابا ریپلای بزنم ب خدا جوابم نمیده بعد این همه بی محلی خیت میشم میره  حالا الان نگاه کنم پیجش ...

با نگاه کردن خالی کاری از پیش نمیره.نهایتش خیط میشی و تکلیفتم معلوم میشه.ولییییییی این پسرا معمولا کامنتی رو بیجواب نمیزارن.

با نگاه کردن خالی کاری از پیش نمیره.نهایتش خیط میشی و تکلیفتم معلوم میشه.ولییییییی این پسرا معمولا ک ...

پ میگی خیت شدن نداره ک نیومدم مهم نیست جهنم اون منو از دست داده دیگه پسر دختر باز که فرشته نیست بشینم غصه اسو بخوذم 

2738
نه نداره ،نترس برو جلو من پشتتم😉

☺تو چند سالته ؟

دوست پسر داشتی 

خدایی ظاهری تیپی خیلی خوب بود اخلاقشم اروم بود ولی این که دختر سمتش میره رو مخ بود برام 

پ میگی خیت شدن نداره ک نیومدم مهم نیست جهنم اون منو از دست داده دیگه پسر دختر باز که فرشته نیست بشین ...

تو که خیلی خوبی من در یک حرکت انتحاری قدیم ندیما به یکی گفتم ازت خوشم میاد و عاشقتم😂😂😂

2706