2733
2739
عنوان

بچه ها ی پسر بود همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو جواب میدی عزیزم ؟ تو الان متاهلی ؟

نمیدونم راستش جز این یه مورد که خودم پیش قدم شدم بوخودا واسه بقیه کاری نکردم🙈.ولی همون ارایش ملیح.عطر ملایم.یکم غرور معمولا جواب میده😂

2728
نمیدونم راستش جز این یه مورد که خودم پیش قدم شدم بوخودا واسه بقیه کاری نکردم🙈.ولی همون ارایش ملیح.ع ...

من اخه خجالتی بودم برا سلام حتی 😖والا همه اینا اکی بود غرورم تعبیر میشد شاید چون نگاهم نمیکردم 

اینا تا نگن طرف اکیه کاری نمیکنن البته جوریم نشون میدم یعنی. دوست نمیشه 

اخر با دوستی ازدواج کردب ؟

اره😭

پشیمونی چرا ؟

میگم ی پسریم هست این.دانشگاه والا با وضعیت فهموندم دوسش دارم اونم.مدام میخوتست علنی محلش بدم تا حدودی هم دادم ولی اینکه سه بار سوال درسی پرسیدم پس کی اون ی بارم نپرسیده البته گفتم از خندیدن با پسر غریبع خوشم نمیاد ولی خب درس که میتونه بپرسه

2740
این پسرا از کسی خوششون بیاد منتظر نمیمونن خودشون مستقیم یه طرف میگن.

چ میدونم مغرور چهار تا دخترم محلش داده هدفشم که دوستیه عمرا اگه بتونه جوتب رد تحمل کنه 

منم مدارا کردم تا حالا برا حساسیت اون انلاین نمیشدم حالا نفسش میبرم دارم براش

نمیدونم والا من که ازش میترسیدم اخه خوشگل بود خوشتیپ بود دختر زیاد بهش محل میداد 

اینجور ادما ارزش وقت گذاشتن ندارن، الکی خودتو الاف چنین افراد پوچ و بی ارزشی نکن، اگر ادم حسابی بود هردختری به خودش اجازه نمی داد بهش نزدیک شه 

🐥 برای‌عمرطولانی‌وباعزت‌پدرومادرم‌صلوات‌میفرستین؟ ممنون 🐥
نمیدونم والا من که ازش میترسیدم اخه خوشگل بود خوشتیپ بود دختر زیاد بهش محل میداد 

بعد اینکه خوشکلی و خوشتیپی ملاک نیست، باید عقل و شعور داشته باشه، رفتارش عاقلانه باشه، اینی که شما راجبش صحبت می کنی هرچی دختر چیپه میره سمتش، اینو مطمئن باشید.

من موندم چرا ملاکتون رو گذاشتید رو این چیزا، برای خودتون ارزش قائل شید، جلب توجه کار ادماییه که هیچکس سمتشون نمیره مجبورن خودشون چراغ سبز نشون بدن 

🐥 برای‌عمرطولانی‌وباعزت‌پدرومادرم‌صلوات‌میفرستین؟ ممنون 🐥