2733
2734
عنوان

۱۳ ساله که بودم

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 66 پست

بچه ها حالا که هسدین بگین قیمت ساندویچ ساز sawan و میدونن سرم کلا نرفته باشه  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
خداحفظش کنه سایش ازسرتون کم‌نشه  خیییییییلی ناااااااااازه مامانتون بیش ازززز حد

فداتشم مرسی مهربون... سایه عزیزان تو هم مستدام

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم...که در طریقت ما کافریست رنجیدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالت خوبه گلم ؟ با مامانت صحبت کردی بره پیش مشاور؟

ممنون عزیزم خوبم...هنوز که همه خوابن دیشب از فکرو خیال خوابم نبرد کلا ولی امروز باهاش صحبت میکنم

دوست نی نی سایتی عزیز با کمال احترام به تو ربطی نداره  
2731
2740
ممنون عزیزم خوبم...هنوز که همه خوابن دیشب از فکرو خیال خوابم نبرد کلا ولی امروز باهاش صحبت میکنم

نگو بهش که من فهمیدم برو پیش مشاور با مشاور صحبت کن بگو مامانت اینطوری اگه بگی عصبانی میشه یا کتمان میکنه یا اینکه رابطه تون باهم خراب میشه

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
نگو بهش که من فهمیدم برو پیش مشاور با مشاور صحبت کن بگو مامانت اینطوری اگه بگی عصبانی میشه یا کتمان ...

اهومم نمیدونم تا ببینم چی میشه

دوست نی نی سایتی عزیز با کمال احترام به تو ربطی نداره  
اهومم نمیدونم تا ببینم چی میشه

خدا بزرگه انشاالله حل میشه زیاد نگران نباش دعا میکنم برات هم برای تو هم برای مادرت به برادر یا پدرت نگو جنس مخالف خیلی حساسه خدایی نکرده بگی ممکنه منجرب به طلاق بشه

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

ماشاالله موهاشو هم رنگ کنید میان خوستگاریش😂😂😂😂😂😂😂

2706