2726
عنوان

۱۳ ساله که بودم

799 بازدید | 66 پست

یادمه وقتی ۱۳ سالم بود تنها عیب ظاهری جوش های عمیق روی پوست بودمامانم میگفت بریم؟ دکتر ولی من راضی نمی شدم اخه اون موقع دختر خالم دکتر پوست رفته بود و پوستی داغون شده بود... اون موقع ها کلاس زبان می رفتیم یه معلم داشتیم بهش می گفتن خانم سلیمانی خیلییی مهربون بود یه روز گفت دختر گلم تو که این همه خوشگلی چرا پوست جوش داره؟منم گفتم خانوم نمیدونم اینجوری شده دیگه گفت حالا من یه چیزی بت بگم هر وقت میوه میخوری یکم از ابشو بزن به پاستا و از اون روز تا اون من این عادت و ترک نکردم و الان پوستم از یه بچه صاف تره من تمام زیبایی پوستمو به اون خانم میدونم....اینو گفتم چون یهو یی یادم و اومده شاید به درد یکی بخوره

دوست نی نی سایتی عزیز با کمال احترام به تو ربطی نداره  

عکس پوست بچه ای لطفا

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آبشو چجوری میزنی؟مثلا آب سیب میگیری؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
عکس پوست بچه ای لطفا

صبح بخیر خواهر جان، 🌹

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 

نه مثلا سیبو پوستشو میزنم ولی میوه هایی که ابشون راحت در میاد مثل پرتقال کیوی و..ابشو میزنم 

دوست نی نی سایتی عزیز با کمال احترام به تو ربطی نداره  
نه مثلا سیبو پوستشو میزنم ولی میوه هایی که ابشون راحت در میاد مثل پرتقال کیوی و..ابشو میزنم 

کیوی به صورت میزنی آلرژی نمیده؟

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.

نه ببین همین ک نصفش کنی و باچاقو چندتاضربه سطحی روش بزنی میشه بمالیش ب پوست ، توی ۲۰ دیقه ای ک روی پوستته ، هی سیبو همونجوری آبدار کن و دوباره بمال نذار خشک شه

2706