2733
2739
عنوان

خدایی خدایی راستشو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2002 بازدید | 142 پست

آره هرروز بفکر مرگ یکی ام ،خیلی عذاب میکشم از ذهنم پاک نمیشه 😞

اما اینکه خودم بکشمش عمرا جرأت ندارم حتی تو تصورات. مثلا تو ذهنم میومد پول بدم یکی با وانت از روش رد بشه 😐بعد میگفتم کی اینکارو میکنه برام 😕

الانا هم همش دعا میکنم تو ذهنم هی میاد میگم خدایا میشه اون بمیره؟ اما وجدانم ناراحته نمیدونم چطور از ذهنم پاک کنمش،😞

من یفکر بد توذهنمه مدتهاست ،مادرشوهرم من وخیلی اذیت کرده الان بیشتروقتها بادخترش زندگی میکنه همش به این فکر میکنم برم یواشکی یخچال فریزرش وازبرق بکشم نمیدونم چرا این فکرومیکنم

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره خیلیم جدی بوده ن به خنده  آدم نترسیم هستم میکنم این کارو اما نکردم قصد کشتن نامزدمو داشتم ...

منم تو فکرش بودم حتی نقشش چینده بودم

از این به بعد واااقعا بحث با 🐴 ممنوع! والا از سر راه نیاوردم اعصابمو😅👌
من یفکر بد توذهنمه مدتهاست ،مادرشوهرم من وخیلی اذیت کرده الان بیشتروقتها بادخترش زندگی میکنه همش به ...

خب بکشی مثلا چی میشه😐

2738
آره هرروز بفکر مرگ یکی ام ،خیلی عذاب میکشم از ذهنم پاک نمیشه 😞 اما اینکه خودم بکشمش هچعمرا جرأت ند ...

منم به این فک کردم

ولی میگم راننده وانتو میگیرن بعد منو لو میده بعد منم میگیرن

نهههه این فکرو نکن هیچ وقت

چرا آخه؟

حالم از این زندگی بهم میخوره.هیچ هدف و برنامه ایی برای آیندم ندارم و این ینی مرگ تدریجی😔

از یه لحاظ خودکشی گناه کبیرس از لحاظ دیگه دلم برای مامان و بابام و خاهرام میسوزه که من بمیرم ناراحت میشن😔

اره من دوران دبیرستان دوس داشتم معلم دینیمونو خفش کنم😬😬😬😬😬😬

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2706