2733
2739
عنوان

خدایی خدایی راستشو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2002 بازدید | 142 پست
نه برتری در کار نیست اینو بدون که اون مردهایی که بیشتر منم منم میکنن و ادعای برتری، بیشتر از دیگران ...

از حرفات خوشم اومد مرسي🌹

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه بودم میخاستم اوباما رو بکشم کلی نقشه کشیدم

یادممه میخاستم برم بگم ببخشید فلانی بیاد کارش دارم بعد به همین راحتی که اومد من با کلت بزنم تو سرش بعد سریع با برادران بسیجی به سمت ایران پرواز کنیم😂

اگه زندگیت به خدا باشه خودش مراقبته و گرنه زندگیکه با گناه شروع بشه و توش گناه باشه پایان خوشی نداره
خواهر من کاش فقط لبخند بود تمام زندگیه دخترا به همین آرزوهای رنگارنگشونه.آرزوهاشونو که ازشون بگیری ...

باید میرفتی.بایدددددددددددددددددد.بایددددددددد

حقو باید گرفت.مظلوم نباش

وقتی انرماله حرفش و بی منطق و ستمه گوش نده

برو دانشگاه بپرس اگر امکانس هس الان ثبتنام کن....شاید امکانی باشه/مثلا ذخیره ای چیزی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
امضاتو خوندم        مجبور شدم بفرستم صلواتو😅

😐مرسی

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         

چقد شماهاترسناکین😂😂😂

من یبار یه گربه رو از خیابون آوردم تو خونه مواظبش باشم دیدم وحشیه کل بالکنمونو جیشی کرد بردم ولش کردم خیابون 

هنوزم عذاب وجدان دارم که یه جای دیگه ولش کردم بلد نیست اونجاها رو از گشنگی نمرده باشه😑🤦🏻‍♀️

Instagram📷me_in_netherlands 
2738