2737
2734
عنوان

خدایی خدایی راستشو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 2002 بازدید | 142 پست
چرا آخه؟ حالم از این زندگی بهم میخوره.هیچ هدف و برنامه ایی برای آیندم ندارم و این ینی مرگ تدریجی😔 ...

باور کن همه چیز عوض میشه فقط باید تحمل کنی فقط باید قوی باشی

به آرزو هات فک کن به روزای خوب

یک بار میتونی زندگی کنی نهایت ۷۰سال خب همونو میخوای فرصتشو از خودت بگیری؟

از این به بعد واااقعا بحث با 🐴 ممنوع! والا از سر راه نیاوردم اعصابمو😅👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه 😆

قصیه امصات چیه راسی

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2728
اره ۱۶ سالم بود  قرص اشتباهی دادم به یکی میدونستم تداخل دارویی داره اون قرص با داروهایی که میخ ...

ماجرای شما رو میدونم 

گمونم اونی که بهت گفته این خان. م الکی خودشو زده به مریضی (وقتی که تو امتحان ورودی مدرسه ی تیزهوشان داشتی) غلو کرده و از سر ناراحتیش گفته 

مگه میشه الکی خودشو به مریضی زده باشه؟؟ شما از این مورد احتمالا ازش خیلی ناراحت بودی

اسرائیل باید از صفحه ی روزگار محو شود

فکر اینکه از دست خودم کشته بشه رو نهههه ولی از دست عزراییل خدا اره خیییییییلی😊

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
زنو چه به کشتن

مثلا تو ك مردي عرضشو داشتي تا الان زنده نبودي اعدام شده بودي.

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏
2740
اره بجاش عکسشو قیچی کردم همونجور که دلم میخواست با چاقو تکه تکه اش کنم وحشتناک هم خودتونین

😬😨🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
اره من دوران دبیرستان دوس داشتم معلم دینیمونو خفش کنم😬😬😬😬😬😬

از بس عن بود بخدا قشنگ یادمه رفتم کنفرانس دادم نکبت نمرمو نداد 😐😐😐😐

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
قضیه داره  اگه قرار بود بگم که   واضح میگفتم

باش