2733
2739
عنوان

چیکارکنم بخدا کم اوردم

105 بازدید | 17 پست

سلام من یه ساله عروسی کردم و تو یکی از اتاقای پدر شوهرم زندگی میکنم . خیلی برام سخته از همه لحاظ نمیتونم حتی خونه بابام برم رفتنی ناراحت میشن . الانم چهار ماهه حامله ام و همش باید خونه اونارو تمیز کنم و بعد خونه خودم اصلا هیچی حالیشون نیس و شوهرمم نمی‌خواد جدا بشیم ترو خدا کمکم کنید

درک نمیکنن توحامله ای وهمش کارای اونا رو انجام میدی 

خوشابشوهرت

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
درک نمیکنن توحامله ای وهمش کارای اونا رو انجام میدی  خوشابشوهرت

ن اصلا . شوهرمم هیچی نمیگه فقط کار میکنم می‌دونی چرا زیاد ناراحتم چون یه خواهر شوهر دارم یه سال از من بزرگه و توخونه اس اصلا کار نمیکنه و فقط من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ن اصلا . شوهرمم هیچی نمیگه فقط کار میکنم می‌دونی چرا زیاد ناراحتم چون یه خواهر شوهر دارم یه سال از م ...

والا وظیفه خواهرشوهرته نه شما

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2740
همین دیگه نمی‌دونم چطوری و .چیکار کنم برم

بگو جا کوچیکه با بچه تو یه اتاق سختمه ؛؛؛از الان به فکر یه خونه هر چند کوچیک باش بگو من ممکنه بخوام تا ظهر بخوابم یا غذایی که خانوادت امشب دوس دارن بخورن من دوست نداشته باشم منظورم به شوهرت بگو

اره دیگه پس چی فکر کردی؟کم خانواده ی شوهری پیدا میشن که تو کار عروس دخالت نکنن

آره خیلی دخالت میکنن چند وقت پیش شوهرم برام النگو خرید بعد داشت ب مامانش می‌گفت مامانش گفت براچی خریدی بزار ببینیم بچه اش میشه اصلا بخدا یه داغه این حرفش تو دلم بااین ک تازه عروسی کرده بودم

آره خیلی دخالت میکنن چند وقت پیش شوهرم برام النگو خرید بعد داشت ب مامانش می‌گفت مامانش گفت براچی خری ...

چه بیشعور؛؛؛   ولی خدایی سخته من یکسال بودم باهاشون اما الان سالهاست میگذره از ازدواجم خونه مستقل گرفتم مادر شوهرم هم فوت کرده زمین گرده و گذر زمان همه چیو حل میکنه 

2706