2733
2734

با ماشین جلوی خونمون بودم میخواستم برم خونه ، جلوی خونمون بودم پسره مزاحمم شد نمی رفت ، حالا می بینم برام پیامک کشف حجاب اومده که میگه دفعه ی دیگه اگه بیاد توقیفه، ای خدا چقدر زن ها بدبخت اند تو این کشور ، ماشین به نام بابامه، تو اعتراض بنویسم راننده مرد بوده یا بنویسم مزاحمم شدن؟ 

جلوی در خونمون بوده من اون ساعت اصلا داخل خونه بودم ، چیکار کنم 🥲🥲🥲🥲🥲🥲

چیشد؟‍؟؟

هر آدمی با کاراش لیاقَتِشو فَریاد میزَنِه..!️ درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چقد حواسشون هست به این چیزا😐

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

یعنی شال داشتی اما پلاکتو پسره گزارش کرده؟؟؟؟؟

اخه مگه جلوی خونتون دوربین داره

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740

نفهمیدم چی شد

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر.