2733
2739

وقتایی که خودم سر حرف و باز میکنم حرف میزنه ااا ولی هیچ وقت نشده بیاد از اتفاقایی روزمرش از چیزایی که دوس داره هیچییی حرف نمیزنه خودش حتی از منم نمیپرسه تا خودم نگم فقط بلده بگه خوبی چیکار میکنی اینا بخدا گاهی حس میکنم شاید دوسم نداره 😔

شاید کم حرفه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

نترس نمیخواد تورو درگیر مسائلش کنه 

شوهر منم همینه

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
2738
کم حرفه وگرنه دوست داره

نمیدونم گاهی به اینم فک میکنم چون میبینم حرف که نمیزنم میخواد یجیزی بگه ولی بلد نیست هی حالم و میپرسه یا درباره فیلمی چیزی حرف میزنه

پس چرا نمیاد هیچیش و بم بگه؟ 

تو باهاش حرف می‌زنی حسابی؟ انگیزه داره برای هم‌کلام شدن باهات؟ نامزد من که این‌جوریه من چیزی نگم پنچر می‌شه😂 من حرف بزنم گل از گلش می‌شکفه. تو هم حرف بزن براش قشنگ.

💙صدا کن مرا... 
چند سالشه دوس دختر داشته قبلا؟ بعضی پسرا بلد نیستن اصلا

نمیدونم هیچ وقت ازش نپرسیدم 

راسش حس میکنم اصلااا بلد نیست بخدا همه چی و باید یادش بدم اینکه حتی بفهمه کی قهر کردم🤦‍♀️ یا نمیدونم ابراز احساسات و یادش بدم همه چی ووو

تو باهاش حرف می‌زنی حسابی؟ انگیزه داره برای هم‌کلام شدن باهات؟ نامزد من که این‌جوریه من چیزی نگم پنچ ...

اره من زیاااد براش حرف میزنم همه اتفاقاااتم و براش میگم اما اون هیچیییییییی !!!! بعضی وقتا که دیگه حرصم در میاد منم هیچی نمیگم میبینم میخواد بحث و انگار ادامه بده ولی فقط هی حالم و میپرسه و این چرت و پرتا از خودش نمیگه اصلا  

2706