2733
2734
عنوان

شما چه برداشتی می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 50 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چطور ادرس صفحتو درست کردی

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
حتی اگه فامیل باشه و از دخترای فامیل؟

ن فک نکن من خودم یبار اشتباهیی گفتم 

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2740
من خیلی ناراحت میشم نمیگم رابطه دارن ولی با خودم میگم بهش فک میکنه

حتی اگه اون دختر تو فامیل شون باشه و تازگی دیده باشتش باز حدس میزنی بهش فک میکنه

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

نه

بستگی داره تو چه موقعیتی چجوری گفته

ولی احتمالن ذهنش درگیرشه برام مهمه بدونم چرا

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
حتی اگه فامیل باشه و از دخترای فامیل؟

اگه فامیل باشه زیاد حساس نشو. بالاخره اطرافیان میگن اسمشو راجبش حرف میزنن اینم مونده تو ذهنش.

فقط با اینکه اسمتو اشتباه صدا کرده که نمیشه تصمیم گرف؛ بقیه کاراش چجوریه؟؟

2706