2703
2553
عنوان

شما چه برداشتی می کنید؟

493 بازدید | 50 پست

اگه یه مردی که همسر شماس یا اصن عشق شماس اشتباهی شمارو با اسم نامزد قبلی اش که سه سال پیش طلاقش داده ،صدا بزنه ،چه برداشتی میکنید؟

ممکنه این حدسو بزنید که شاید هنوز باهاش رابطه داره ؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

نمیخوام بدبین بشی ولی بله

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نع صرفا این نیست ممکنع تو اون لحظع ی چیزی تو ذهنش اومدع باش 

ولی دلم خیلی میشکنع

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
باچنین کسی نه ازدواج میکنم نه دوست میشم. 

میگه همسرم 😑

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر

من حس میکنم فکرش اونجاس

یهو چشم وا کردیم دیدیم‌....دلمون واسش مثل برگای پاییزی ریخت♡                    ☆Ceeport☆                                         میتونیم خیلی قوی باشیم،میتونیم هر مسئله ای رو مدیریت کنیم،صبور باشیم،پیش بریم،کافیه ب خودت اعتماد کنی♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧
2714

شاید یادش اومده یدفه 

دلم میشکنه

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
رابطه ك نه ولي مطمئنا بهش فك ميكنه

حتی اگه اون شخص فامیل باشه و از دخترای فامیل؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

شايد ي لحظه داشته بهش فك ميكرده

من از همسرم جدا شدما

راضيمم از حداييم 

ولى خيلي خاطرات قبلو نوشخار ميكنم و هى تو ذهنم باش كل كل ميكنم چن بار ناخوداگاه خاسم داداشمو صدا كنم اسم اونو گفتم

زغوغاىِ جهان فارغ!!!🙃

نه والا من یبار به شوهرم گفتم محمد 😳در صورتی که تا الان تو زندگیم یا اطرافیانم یه مورد حتی به نام محمد نداشتیم و نداریم😂

اتفاقه،پیش میاد دیگه

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

نه رابطه ولی به فکرش بوده چون سه سال زمان خیلی زیادیه . باز بستگی داره شما توی این سه سال بودی یا نبودی اگه تازه دوست یا نامزد شدی باز طبیعیه و زمان میبره و گاهی اتفاق میفته ولی اگه ساله باهاشی نه عادی نیست دبگه

2706