2733
2734
عنوان

شما چه برداشتی می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 50 پست
چه اسمیه؟اگه خاص باشه آره خیلی ناراحت میشم  ولی یهاسم زیاد باشه نه ناراحت نمیشم آخه بشری اسما ...

اسمش :سارا

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای خودم پیش اومده وقتی با کسی، توی موقعیتی که قبلا با یه ادم دیگه داشتم، قرار گرفتم ناخودآگاه  به اسم اون قبلی صداش کردم

درمورد شوهر شما نمیشه فقط با این کار نظر قطعی داد

باید بقیه رفتارهاشم در نظر بگیری

اگه نشونه ی دیگه ای نداره که هنوز باهاش رابطه داره و...بنظرم زیاد سخت نگیر

0 =2-1

استارتر گلم نه ازین فکرا نکن .دخترعموی خودم ازدواج اولش ک طلاق داد ازدواج دومش همش اسم شوهراولیشو بشوهر دومیش صدا میزد  حالا این دلیل نمیشه ک باهم رابطه دارن

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    
2731

عزیزم ممکنه گاعی حتی بهش فکر نکنه ولی اسم اون بیاد روی زبونش امکان داره شما و اون خانم سارا یه وجه مشترکی دارید یا به نظر همسرت یه لحظه یه رفتارت اینطور اومده که اسمشو گفته 

درمورد اینکه چون فامیله شما فکر میکنی رابطه داره هم بگم که اتفاقا چون فامیله احتمالش کمتره رابطه داشته باشن مخصوصا اگر شما ازدواجتون رسمی هست و همه اطلاع دارن 

یارب نظر تو برنگردد...
حتی اگه اون شخص فامیل باشه و از دخترای فامیل؟

آره فرقي نداره اصلا ميخاد مرد باشه ميخاد زن باشه!!!من الان به خواهرم فك كنم ممكنه نيم ساعت بعدش شوهرم به اسم خواهرم صدا كنم خيلي پبش اومده

كاربر دخترشمالي هستم كه بخاطر يه بي چاك و دهن تعليق شدم