2737
2734
عنوان

شما چه برداشتی می کنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 50 پست

آدم بعضی وقتا زبونش هنگ میکنه این که اشکالی نداره من مامانم تا بخواد اسممو صدا بزنه اسم 60نفرو میگه تا به من برسه

شازده کوچولو گفت:آدما کجان؟توی بیابون آدم خیلی احساس تنهایی میکنه                                              مار گفت:کنار آدمام آدم احساس تنهایی میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه میگم اونو بیشتر دوست داشته    

حتی اگه فامیل باشه و از دخترای فامیل؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2731
نه رابطه ولی به فکرش بوده چون سه سال زمان خیلی زیادیه . باز بستگی داره شما توی این سه سال بودی یا نب ...

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

به تازگی تو مهمونی ندیده؟مهمونی خانوادگی

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر

اونجوری ک خیلی اوضاع بدتره

اگه دور باشن میشه چشم پوشی کرد

یهو چشم وا کردیم دیدیم‌....دلمون واسش مثل برگای پاییزی ریخت♡                    ☆Ceeport☆                                         میتونیم خیلی قوی باشیم،میتونیم هر مسئله ای رو مدیریت کنیم،صبور باشیم،پیش بریم،کافیه ب خودت اعتماد کنی♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧♧
چرا دیده

خب شاید رفته تو ذهنش عزیزم

خودتو اذیت نکن بهتره قضاوت هم نکنیم درموردش 

خون بکن تو شیشه بعد قایم شو پشت ریشت🤞🏻توی شهر ما هرکی عاقل شد کشته میشه 🤞🏻هرچقدم خوب باشی میمیرم تو بی کسی پس 🤞🏻وگرنه تو شهرستانا صد تا لیونل مسی هست #ایران#جانم فدای رهبر
2706