2737
2734
عنوان

شوهرم باهام حرف نمیزنه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4985 بازدید | 131 پست

بنظرم این رفتارایی که شماکردی اونو اینطور بار آوردی چون بعضیا ظرفیت محبتو عذرخواهیو ندارن،شمام سعی کن کمی قاطع باشی حالا اگه واقعا دیدی که خطا ازتو بوده عذرخواهی کن ،نه اینکه باالتماس و اینا دنبالش بیفتی،بایه چیزای الکی مردی که بهونه بگیره و سر کار نره و...پس باید خیلی آدم بی مسعولییتی باشه که اینجور کنه،شما هم باید فکری اساسی به زندگیت بکنی اینکه در جهت تغییر اخلاقاش حتما یاخودت باهاش صحبت کنی که اصلاح بشه یا پیش مشاور بره،موفق باشی🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا بعضی مردها چرا اینطوری ان، آدمو پیر میکنن، شوهرتون اخلاقش اینه باید باهاش کنار بیای، فقط به نظر من تو بی خیال باش، اولا بهانه دستش نده تا جایی که میتونی دوما، وقتی قهر کرد عادی باش انگار نه انگار 

الان‌ بخام‌ این‌ حرفو‌ بزنم‌ همه‌ میریزن‌ سرم‌ ولی‌ واقعیته‌  پس‌ میگم‌   شما‌ خانوم‌ ...

بخدا خیییلی راجع به این چیزا میخونم و خیلی بهش محبت میکنم تو حالت عادی خییبلی خوبه و کلا تو خونه قربون صدقه هم میریم ولی امان از روزی که من یه کار اشتباهی کنم 

من حالتم الان خیلی هراسونه کلا فقط به این فکر میکنم کاری نکنم از دستم ناراحت بشه بیش از حد بهانه گیره میتونه به بهترین شکل بهترین لحظه مون رو خراب کنه 

خدایا میدونم که هوامو داری 😔
2728
آخه همیشه منو مقصر میدونه دیگه دارم دیوونه میشم  براش غذا درست میکنم میارم یه تشکرم نمیکنه

همون دیگه لوسش کردی، زیادی خوبی کردی فکر میکنه وظیفته، من نمیخوام خدای نکرده بینیتونو به هم بزنم انشالله هیچکس نتونه ولی یه ذره تغییرحالت بده یکمم تو ناز کن 

🚬💔
بنظرم این رفتارایی که شماکردی اونو اینطور بار آوردی چون بعضیا ظرفیت محبتو عذرخواهیو ندارن،شمام سعی ک ...

پیش مشاور دوبار اومد دیگه نیومد میگه خودم از همه بهتر میدونم

بخدا خیییلی راجع به این چیزا میخونم و خیلی بهش محبت میکنم تو حالت عادی خییبلی خوبه و کلا تو خونه قرب ...

شاید‌ اختلال‌ دو‌ قطبی‌ داره‌ بعد‌ این‌ کرونا‌ یه‌ مشاور‌ ببرش

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
2738

بخدا با خییلی چیزاش کنار اومدم با بی پولیش با خسیسیش خیلی چیزاش 

من حتی وقتی همه چی خوبه بازم میترسم پیش خودم میگم خدایا خراب نشه 

فکر کنید من هیچ وقت باهاش مخالفت نمیکنم هیچ وقت اظهار نظر نمیکنم که یه وقت دعوا مون نشه 

چون همیشه هم تو دعوا تهدید میکنه بلند میشم میرنمت 

بخدا من دوران مجردی انقدر ضعیف نبودم از وقتی باهاش ازدواح کردم هیچ پیشرفتی نکردم چون همیشه یا مخالفه یا موکول میکنه به آینده ایی که هیچ وقت نمیاد

زبون شو ببر دیگه بخواد هم میتونه حرف بزنه 

اگه میتونستم حتما این کارو میکردم خیییلی فحش های بدی به خودمو خانوادم میده ولی میاد منت کشی منم خر میشم 

با این مخاطب که تو گوشیش دیدم چیکار کنم؟

2706