2737
2734
عنوان

شوهرم باهام حرف نمیزنه کمکم کنید

4984 بازدید | 131 پست

دو روز پبش سر این ک پیراهنش رو نشسته بودم دعوامون شد سریع شستم و اتو کردم نیم ساعت نشد 

بعد یه دفعه قاطی کرد گفت اصلا نمیرم سرکار منم فقط التماسش میکردم که بس کن ازش خییلی معذرت خواهی کردم ولی همش چرت و پرت گفت و با هم یکی به دو کردیم کلا این جوریه وقتی دعوا میکنیم نمیره سرکار فقط میشینه جلو تلوزیون اصلا هم حرف نمیزنه الان سومین روز که نرفته یا میخوابه یا تلوزیون نگاه میکنه من خیلی از دعوا و قهر بدم میاد بخدا کم پیش میاد من بهونه گیری کنم یا قهر بمونم چون دلم میسوزه و تا قهریم نمیره سرکار منم سریع کوتاه میام و خیلییییی هم شوهرم بد دهنه خیلی و دست بزن هم داره بخدا حس میکنم اصلا دوسش ندارم بارها برای جدا شدن رفتم ولی انقدر اومد و رفته که من برگشتم ولی الان خیلی وقته من حرف جدایی رو نزدم 

مشکل من اینه ک شوهرم از کاه کوه میسازه حتی اگه اون روز یه روز خیلی مهمم باشه میزنه همه چیز رو خراب میکنه و اصلا مراعات نمیکنه که کسی متوجه نشه حتی چند سال پیش ، پیش یکی از فامیلاش دست روم بلند کرد یه بارم کارمون به دادگاه کشیده خواهش میکنم کمکم کنید خیلی درمونده شدم واقعا نمیدونم چی کار کنم الانم تو مخاطبین تلگرامش عکس دختر دیدم

خدایا میدونم که هوامو داری 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عجيبه

واسه اشتباه نكرده التماس ميكني

عجيبه لباساشو تو ميشوري و اتو ميكني

عجيبه هنوز دنبال اشتي كردني وقتي اينجور رفتار ميكنه😐

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2738

عزیزم اول اینکه شما لوسش کردی  هی قهر کرده نازشو کشیدی اونم الان منتظر همینه  بعدش قرار نیست ک مرد بخاطر یه لباس شستن دعوا راه بندازه شوهرت بهونه گرفته که سرکارنره 

الان‌ بخام‌ این‌ حرفو‌ بزنم‌ همه‌ میریزن‌ سرم‌ ولی‌ واقعیته‌  پس‌ میگم‌   شما‌ خانوم‌ رابطه‌ زناشویی‌ خودت‌ با‌ همسرت‌ رو‌ انقدر‌ قوی‌ و‌ لذت‌ بخش‌ کن‌  همه‌‌ چیز‌ درست‌ میشه‌ ‌  تا‌ میتونی‌ در‌ موردش‌ توی‌ گوگل‌ و‌ شبکه‌ های‌ اجتماعی‌ تحقیق‌ کن‌ حتما‌ جواب‌ میده‌      پرخاشگری‌ نشانه‌ رابطه‌ ضعیفه‌    حالا‌ شما‌ بگو‌ ما‌ رابطه‌ که‌ داریم‌  خب‌ درست‌  ولی‌ کیفیت‌ اون‌ مهمه‌  عشق‌ ‌ ‌ ابراز‌ احساسات‌ ‌ ........

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
فکر کنم زیادی لی لی به لالاش گذاشتی که اینطوری شده، یکم بی تفاوت باش خب حرف نزنه، سرکار نره، اخرش که ...

آخه همیشه منو مقصر میدونه دیگه دارم دیوونه میشم 

براش غذا درست میکنم میارم یه تشکرم نمیکنه

خدایا میدونم که هوامو داری 😔
2706