2737
2739
عنوان

شوهرم باهام حرف نمیزنه کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4986 بازدید | 131 پست
کسی که پولدار باشه یجا بند نمیشه،شاید پای یکی دیگه درمیون باشه؟؟شک نداری بهش؟

اونقدرفکرم درگیرخسیس بازیش بودونگرانه تموم شدنه نمک وحبوبات وروغن بااین آدمه گدابودم وفکرم درگیربودکه نره به دروغ آبرموجلوخونوادش ببره که اصن حوصلم نمیگرفت به خیانت کردن یانکردنش فکرکنم.اینجورآدمافرافکنن ذهنتوباتوجیحات جوری درگیرمیکنن که اصله ماجراکه شبادیروسیراومدنورمزگوشیه اثرانگشتوحساسیت زیادش وپنهان کردن گوشیشودائمامقایسه کردن بازن های دیگه به چشتم نمیاد.یعنی یه کاری میکنن آدم میگه اصن مهم نیست به هرغلطی میکنه بکنه اصن خونه ام نیومدنیومدفقط یه تیکه نان خشک وچهارتاسیب زمینی بخره بزاره خونه اگه اینجاراحت نیست نیومدم نیومد.(خیرنمیخوام شرنرسون )

الان دوباره ک تاپیکتو خوندم یه سوال برام پیش اومد میگم شاید خودت بعنوان یه زن نیازای شوهرتو برطرف نک ...

نه گلم از اون لحاظ اصلا مشکل نداریم خودش همیشه میگه 

خدایا میدونم که هوامو داری 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونقدرفکرم درگیرخسیس بازیش بودونگرانه تموم شدنه نمک وحبوبات وروغن بااین آدمه گدابودم وفکرم درگیربودک ...

یعنی پولم داره و خرج نمیده؟

حدس من اینه ک میخواد اذیتت کنه تا ازش جدا شی..

نه گلم از اون لحاظ اصلا مشکل نداریم خودش همیشه میگه 

بخدا چه لحاط عاطفی چه از لحاظ...هیچی کم نذاشتم براش نمیگم کاملم ولی تا جایی که میتونم کوتاهی نمیکنم تو این چند سال یه بار کادو برام نگرفته ولی بخدا از این لحاظ چیزی براش کم نمیذارم

خدایا میدونم که هوامو داری 😔
2731
یعنی پولم داره و خرج نمیده؟  حدس من اینه ک میخواد اذیتت کنه تا ازش جدا شی..

میگم که وضعشون خیلی خوبه دستگاه های پدرش تومعدنشون که سه دانگش ماله اینه سودخالصش فقط هفته ای پنج میلیون درمیاره بماندکه که مغازش چقدردرامدداره منتهی همه ی گردشای مالیش باحسابه پدرشه توحسابه خودش ده هزارتومنم نداره.اتفاقاکارمونم به جدایی کشیده ودادگاه میبینیم همو.حدست درسته همین الانشم داره اذیت میکنه مهروحلال کنم پولم بهش بدم تاطلاق بده.

بخدا چه لحاط عاطفی چه از لحاظ...هیچی کم نذاشتم براش نمیگم کاملم ولی تا جایی که میتونم کوتاهی نمیکنم ...

بابابخداایناهمش توجیحه .طرف اینقدرزنش بهش رسیده اداادواردرمیاره .شوهرم روزای اول میگفت رفیقام میگن انقدزنمون خوبه بهمون مزه داده میخوایم بازبگیریم منم میخوام بهشون گوش بدم ببینم چجوره.اصن این چیزابهونه وتوجیحه ربطی به خودرسیدن ومحبت کردن ورفع نیازنداره.آدم سراغ دارم زنش بشدت تیپش قدیمیه اصلابه خودش نمیرسه سال تاسال ارایشگاه نمیره اخلاقش گنده ولی شوهروفادارمثه پروانه دورش میچرخه وحتی براش خونه تکونی هم میکنه.

میگم که وضعشون خیلی خوبه دستگاه های پدرش تومعدنشون که سه دانگش ماله اینه سودخالصش فقط هفته ای پنج می ...

همینه میخواد کاری کنه ک خسته بشی قید مهریه‌تو بزنی...

تو هم تا ریال اخرو ازش بگیر اگه یوقتی یوقتی کار به اونجا کشید...

2740
همینه میخواد کاری کنه ک خسته بشی قید مهریه‌تو بزنی... تو هم تا ریال اخرو ازش بگیر اگه یوقتی یوقتی ک ...

میاددادگاه بالباس پاره میگه بیکارم مظلومم بیچارم شده هفت ماه یه سکه که به احتماله قوی بااعتراضش میشه هرده ماه یه سکه بدونه پیش قسط .نه بهش فشارمیاره براطلاق نه میده براحتی .فعلاکه بلاتکلیفم کلی هزینه دادرسی ووکیل دادم ولی هنوزهیچی به هیچی