2733
2734
عنوان

برا مرگم دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2882 بازدید | 120 پست

افسردگی داری عزیزم😔

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
وا چه بیشعوری بوده اون دیگه

برا همون دیگ دوست ندارم زنده باشم

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افسردگی داری عزیزم😔

اره خودم میدونم

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم
2728
تو مسوول الاغ بودن دیگران نیستی خودت باید زندگیتو بسازی میدونم خیلی سخته ولی اگه بخوای میتونی

نمیشه

به جای ارزو مرگ برو پیش روانپزشک مشکلت حل میشه

الان ک بستس بعدشم من ده ساله هر ما دکتر اعصاب روانم

طولانیه از بچگی تا الان ک 22سالمه میکشم

یه سر تاپیک آخر منو بخون تا متوجه شی اونی که باید برای مرگش دعا کنن کیه..

مَرا چون خلیل آتشی در دل است🍃 که پنداری این شُعله بَر مَن گُل اَست
2740

شاید یروز عروس شدی این چ وضعشه ب شوهرت چی میخای بگی شاید یروزی یجای ی عشقه دو طرفه پیش اومد ک ناجی همه مشکلاتت بود اونوقت چی؟خجالت نمیکشی بدنتو ببینه

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪

ازکی اینطوری شدی رابطت باهمسرت چطوره؟ 

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 

[QUOTE=131834476]الان ک بستس بعدشم من ده ساله هر ما دکتر اعصاب روانم[/QUOTE

عزیزم اگه تهرانی دکنر پرویز علیوردی 100% میتونه کمکت کنه

به کمک خدا و قانون جذب، به تمام خواسته هام میرسم✌
2706