2737
2734
عنوان

برا مرگم دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 2882 بازدید | 120 پست
شاید یروز عروس شدی این چ وضعشه ب شوهرت چی میخای بگی شاید یروزی یجای ی عشقه دو طرفه پیش اومد ک ناجی ه ...

من متاهلم بچه دارم تیغ زدن تنبیح کردن خودمو وقتی شروع کردم بچه داشتم

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااا

شما که میدونی خودکشی چه عواقب بدی توی اون دنیا داره

میدونستی خودازاری و خودزنی مجازات سنگینی داره و خدا ازت به بدترین شکل میپرسه

برو پیش یه مشاور، مشکلت زو بهش بگو، چی اذیتت میکنه، کی ازارت میده؟ قوی باش دختر خوب، تو اینقد خوب و پاک هستی که فکرای احمقانه به سرت نزنه، محکم باش، مطمئن باش همه چی درست میشه

🌷زشت است که شاعر وسط خواندن یک شعر .... با آمدن واژه ی "برگرد" بگرید🌷
2731
من متاهلم بچه دارم تیغ زدن تنبیح کردن خودمو وقتی شروع کردم بچه داشتم

دلم گرفت نکن اینکارو قطعا مشکلت خیلی بزرگه

تن ماهی میخوری فاز کوسه ور نداررررر😂😂😂کاربر قدیمی ام منفجر شدم😪

عزیزم همه مشکل دارن نمیشه که هر اتفاقی باب میلمون نبود ارزوی مرگ کنیم که...خدا صلاح بندهاشو بهتر میدونه...

منم در حدی نیستم که اینارو بهت بگم و اصلا نمیدونم توچی کشیدی ولی خدا بزرگه غصه نخور❤

امروز روز خوبیه بشین دعا کن

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  
2740

خدا واقعااا مرگت بده 

ک دلت بحال بچت نمیسوزه و میخای از مسئولیت شونه خالی کنیو خودتو بکشی 

واقعااا ب چه دردی میخوری وقتی مسئولیت پذیریت صفره همون بهتر ک خودتو بکشی چون تلاش نمیکنی براخوب شدنت بیچاره فقط بچت ک دلم براش کباب شد 

ازهمینجا میگم خدابیامرزتت مادرنامهربان 

خدا واقعااا مرگت بده  ک دلت بحال بچت نمیسوزه و میخای از مسئولیت شونه خالی کنیو خودتو بکشی  ...

وااااا چرا اینجوری میگی بهش؟😶😑

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

این نیز بگذرد....

راهی برای چاقی سراغ داشتین دریغ نکنید بهم بگید دعاگوتون میشم😚خدایا میدونم چاق میشم میدونم این آرزوم که از ۱۱سالگی باهامه رو برام براورده میکنی یه روز میام اینجا تاپیک میزنم خانوما راهیی برای لاغری بگین خسته شدم از چاقی 😃😃😃😃😃
خدا واقعااا مرگت بده  ک دلت بحال بچت نمیسوزه و میخای از مسئولیت شونه خالی کنیو خودتو بکشی  ...

بچمو خیلی دوست دارم مریضی دیگ دارم ده سال خوب نشده ک بچم ازیت می‌کنه برو تابیک بخونید واسه جی زدم ایشالا ک بمیرم

برا مرگم دعا کنید کل بدنم پر جا تیغه گردن پا دست همه جا جای تیغه میتونم عکس بگیرم بیمارستان رفتم همه چیز دست زدم ولی کرونا نگرفتم بالا 60قرص خوردم ولی زندم برا مرگم دعا کنید میتونم برم ده طبقه خودمو پرت کنم بمیرم ولی ابرو خانوادم می‌ره اگ مثل مریضی کرونا بمیرم خب میگن مریض شده مرده ابرو خانوادم نمیره دعا کنین سرطان دردی کوفتی بگیرم بمیرم
دلم گرفت نکن اینکارو قطعا مشکلت خیلی بزرگه

اره

عزیزم برات سلامتی وآرامش وآرزو دارم.امیدوارم به زودی زود از نظر روحی اینقدر قوی بشی که بتونی به خودت مسلط بشی.🌹🌹

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
بچمو خیلی دوست دارم مریضی دیگ دارم ده سال خوب نشده ک بچم ازیت می‌کنه برو تابیک بخونید واسه جی زدم ای ...

عزیزم من چن تا از تایپک هات رو خوندم. به نطرم احتمالا شما اسکیزوفرنی داری یا اختلال شخصیت مرزی. و احتمالا هر دوش با هم... البته مطمئن نیستم ها ولی اینو مطمئنم که مشکل جدی داری تو روانت... اینکه موجودات خیالی تو ذهنت داری و خودزنی می کنی و شدید افسرده هستی و... اینا همش نشون دهنده ی این بیماری هاست. من شنیدم اسکیزوفرنی یا شیزوفرنی اینجوریه... و باید با  روان پزشک و دارو و حتی بستری کم کم درست بشه... تو الان نیاز نیست به آبروت فکر کنی. تو الان فقط باید به سلامتی خودت و بچه ت فکر کنی و برگشتن به زندگی عادی... اگر می تونی بیمارستان بستری شدن و از فامیل  مخفی کن اگرم نه مهم نیست. ولی حتما حتما به حرف روان پزشکت توجه کن و دارو بخور و اگر هم لازمه بستری شو. تنها راهت همینه... 

2706