2733
2734
عنوان

🤩مامان کوچولو ۱۶م🤩داستان زندگی من با همسرشکاک و تعصبی ام🤨😥

| مشاهده متن کامل بحث + 9365 بازدید | 166 پست

تاالان قشنگ بود ولی یجاش هضمش واسم سخته😕باحجابی بعد ت پارک یا شهربازی راحت مانتویی میشی؟؟؟شوهرت شکاکه بعد میگه ت شهربازی ک پرازنامحرمه چادرت رو بردار موهاتم معلوم شه چیزی نمیگه؟؟؟؟؟اصلا مگه کسی که باحجابه اینقدر راحت خودشو ول میکنه؟؟؟؟درضمن اون قسمت تاب بازی هم حقت بوده .ازیه بچه 13ساله چه انتظاری داشت؟؟؟حالا خودش سنش بالا بود قراره مگه یه بچه مث ادم بزرگ فکر کنه؟؟؟😒 اتفاقا در برابر سنت خیلی هم عاقلانه برخورد کردی اگه داستانت واقعی باشه.

میدونم تند تند داری میزاریا ولی خواهش میکنم زودتر میخوام بدم جارو برقی بکشم بدوووووو👍🤪🤪🤪

امضا قبلی 😍من ميدونم ديگه این ماه حاجت دلمو میگیرم و مامان میشم 😍خدا جونم مرسی که تو بهترین ماهت هدیتو بهم دادی لطفا مواظبش باش تا سالم بیاد بغلم😘😘😘😘لطفا برا سلامتی نینیم یه صلوات مهمونم کنید 😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه سروده جان متاسفانه سقط شد ممنونم عزیزم تو لطف داری فدات شم

اخیی..چن ماهه سقط شد..گفتی پسره.پس بررگ شده بود.متاسفم..البته دخترت بزرگتر بشه بهتره.مشخصه دختر قوی هسی.من شوهرسابقم دقیقا مث شما بددل و شکاک ولی همدیگه دوس داشتیم.نتونستم تحمل کنم جداشدم.ی وقتای واقعا از ته دل پشیمون میشم..عشق و دوست داشتن اول هیچوقت فراموش نمیشه

2728
فقط بت بگم ک خیلییی صبر داشتی اخه یه دختر ۱۳ ساله ؟ این همه دغدغه

چیزی نگذشته بود ک ۱۴ شدم 

گاهی صبرم تموم میشد باز اون میومد ناز کشیدن

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
تاالان قشنگ بود ولی یجاش هضمش واسم سخته😕باحجابی بعد ت پارک یا شهربازی راحت مانتویی میشی؟؟؟شوهرت شکا ...

دقیقا اون فقط جاهایی میخاست مانتویی باشم ک کسی منو نشناسه ک فک نکنه مثلا ایشون بی غیرته

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
کجاش😯😯😯

صفحه قبلی برو باز بخون 😞

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
2738
تاالان قشنگ بود ولی یجاش هضمش واسم سخته😕باحجابی بعد ت پارک یا شهربازی راحت مانتویی میشی؟؟؟شوهرت شکا ...

اتفاقا کاملا قابل فهمه. 

دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد

بعد تلگرام مگه تو سن سیزده سالگیش بود؟؟من الا 22 سالمه یادمه دوم دبیرستان ینی 16 سالگیم تازه لاین و نت اینا بود

لایک لطفا🙏

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰

من اصلا خودمو ول نکردم ولی وقتی یه کاری ازن میخاست و انجام نمیدادم یه شکی داشت 

شرمنده😑😑😑

دشمنت عزیزم 

من یه کمی حساسم 😙😙😙

ببخشید

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

_گفت فائزه چیزی شده چرا انقد زیر چشات گود شده

اتفاقی افتاده با شوهرت دعوات شده نمیدونم چیشد سفزه دلمو برای بابام باز کردم گریه کردم و گفتم دز شک های شوهرم هق هق هام دیگ کل اتاقو پر کرده بود اخرین پیام هارو هم نشونش دادم گفت غلط کرده تو چرا از اول نگفتی روز بعد بابام به عموم جریانو می گ و عمومم با شوهرم دعوااااا میفتن و شوهرمم میاد به بابام میگه چرا عمو بهخودم  نگفتی چرا به بابام گفتی بابامم میگ بیا خونمون منم از پنجره اتاقگ نگاا کردم شوهرم اومد خونمون و منم اومدم از اتاق بیرون و خیلی سرد سلام کردم بابام گفت چهارده سال دخترمه نا نمازش قضا شدا نا نگاه چپ به نامحرم کرده سرشو سنگین انداختا رفته سنگینم اومدا اونوقت تو هنوز یه سال نشدا شناختی ک بدکاره هیزه اره گفت من نمیخام زنم با اتوبوس بره بابامم گفت تا وقتی دختر منه اختیارش دست منه خودم تعیین میکنم با کی بره با چی بره شوهرمم گفت مگه من چی گفتم و این حرفها خلاصه بابام اشک شوهرمو در اورد جلوم و من حس میکردم چقدر دلم خنک شده و با بی رحمی تمام فقط نگاه میکردم

مجبور نیستی بخونی

بسمه الله شما الان دقیقا چه کاره هستی 

من با استارتر بودم 

قاشق# نشسته نباشیم 😕

2706