2733
2734
نه نیست خداماهاروزیاددوس نداره ولی عاشق بعضی هاست فوری بشون میده 

عزیز دلم اتفاقا من تو یه حدیث خوندم خدا وقتی حاجت کسی رو دیر میده میخواد بیشتر صدای دعا کردنش رو بشنوه قربونت برم میدونم خیلی سخته من تو 4 ماه اقدام چقدردلم گرفت ولی این ماه دعا خیلی خوندم حتس حامله نشم یه حس ارامش عجیبی بهم داده ازت خواهش میکنم گول شیطون رو نخور نا امید فقط شیطونه و چهل روز نیت کن زیارت عاشورا بخون که ایشالا با توسل به حضرت علی اصغر حاجتت رو میگیری ایشالا

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشبحالت من امروز زدم منفی بود خدایا ۶ سال بس نیس واسه انتظار

بمیرم برات، من یه سال و نیمه اقدامم هر دفعه مردم و زنده شدم تا بی بی چک گذاشتم و وقتی دیدم منفیه از دنیا بریدم

چی کشیدی تو که ۶ ساله منتظری😔😔😔😔

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰
بمیرم برات، من یه سال و نیمه اقدامم هر دفعه مردم و زنده شدم تا بی بی چک گذاشتم و وقتی دیدم منفیه از ...

خدانکنه عزیزم افسرده و پرخاشگر شدم بیچاره شوهرم هروقت میرم بیبی چک بذارم میاد پشت در وایمیسه چقد خجالت میکشم وفتی منفی میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2728
بمیرم برات، من یه سال و نیمه اقدامم هر دفعه مردم و زنده شدم تا بی بی چک گذاشتم و وقتی دیدم منفیه از ...

من ک ار بی بی چک دیگه متنفرم الانم کسی میپرسه حامله نمیخوای بشی میگم تو کرونا فعلا دست نگه داشتیم😅😅😅😅😅😅😅😅

خدانکنه عزیزم افسرده و پرخاشگر شدم بیچاره شوهرم هروقت میرم بیبی چک بذارم میاد پشت در وایمیسه چقد خجا ...

چرا خجالت بکشی این ماه چهله بردارو سوره رعد ایه 31 رو ببند به کمرت بعد پریود و فقط موقع حموم باز کن اگه باردار نشدی تف ینداز رو صورت من فقط با دل شکسته موقع بارون از خدات بخواه تا برات اجابت کنه

2740
خدانکنه عزیزم افسرده و پرخاشگر شدم بیچاره شوهرم هروقت میرم بیبی چک بذارم میاد پشت در وایمیسه چقد خجا ...

کاملا درکت میکنم شوهر منم هر دفعه منتظره خبر خوب بشنوه ولی خودشو کنترل میکنه به رو خودش نمیاره منو دلداری میده

اما هر دفعه ای که بی بی چک گذاشتم دنیام بهم ریخته

حالا دارم تلاش میکنه از فکرش بیام بیرون هر چند خیلی سخته

عزیزم انشاءالله به حق امام زمان همین امسال به آرزوت برسی، از صمیم قلبم واست دعا میکنم

یه حرف قشنگ تو، ممکنه روز یه نفر رو بسازه.🥰
چرا خجالت بکشی این ماه چهله بردارو سوره رعد ایه 31 رو ببند به کمرت بعد پریود و فقط موقع حموم باز کن ...

خدانکنه عزیزم باشه حتما اینکارو میکنم چله زیارت عاشورا بردارم؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

فدا سرت گلم 

منم بعد از ۳ سال انتظار خدا بهم داد ولی دوبارع پسش گرف

کل زندگی ک بچه نیس خداروهزاران مرتبه شکر شوهرامون خوبن دوستمون دارن چی ازین بالاتر

بچم ب وقتش میاد😍

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
کاملا درکت میکنم شوهر منم هر دفعه منتظره خبر خوب بشنوه ولی خودشو کنترل میکنه به رو خودش نمیاره منو د ...

ممنونم عزیزم انشالله بحق امام زمان توام امسال دامنت با نینی سالم و صالح سبز بشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم ۶ساله تو صف انتظارم عزیزم دقیقا شوهره منم همینطوریه 😢دیگه انقدر دلم شکسته که احساس میکنم حسرت بچه به دلم میمونه هیچوقت مادرنمیشم 😭مشکل شما چیه ببخشید

🕋
فدا سرت گلم  منم بعد از ۳ سال انتظار خدا بهم داد ولی دوبارع پسش گرف کل زندگی ک بچه نیس خداروه ...

آره خودمو همیشه با اینچیزا امیدوار میکنم خدارو هم همیشه شکر میکنم زندگی خوبی دارم همسرم خیلییی خوبه انشالله خدا دامن هممونو همین امسال سبز کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706