2737
2739
امیدوارم بی بی درجا دو خط اناری بندازه واس همگی😍

ان شا الله. راستی میشه بگین چ خوراکی هایی مصرف کنم که شانس حاملگی بالا بره 

خدایی هست مهربان تراز حد تصور..... ۴فروردین ۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد 💝  من ب دستان خدا خیره شدم معجزه کرد 😍برای سلامتی  امام زمان ومادر و پدرم صلوات میفرستی ؟خدایا سایه پدر و مادر رو برامون نگه دار. 2اذر 1402میوه دلم رو بغل کردم 🥰😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا نمیدونم فعلا که تخم مرغ با پیاز تجویز شده

خدایا سپاس که همدم لحظه های منی😍😍😍😍😍   ......کاربری دومم
والا نمیدونم فعلا که تخم مرغ با پیاز تجویز شده

تورو خدا اگر اطلاعاتی کسب کردین ب منم بگین 

خدایی هست مهربان تراز حد تصور..... ۴فروردین ۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد 💝  من ب دستان خدا خیره شدم معجزه کرد 😍برای سلامتی  امام زمان ومادر و پدرم صلوات میفرستی ؟خدایا سایه پدر و مادر رو برامون نگه دار. 2اذر 1402میوه دلم رو بغل کردم 🥰😍😍
2731

عزیز دلم تو اینترنت بزنی هست به نظرم بیشتر به دعا ها عمل کن چون خیلی ها رو دیدم جواب گرفتن چهل روز زیارت عاشورا هدیه به علی اصغر

به زودی زیر تیکر بارداریم مینویسم هذا مِن فَضلِ رَبّی  

امیدوارم سال دیگه تموم اونایی ک دوس دارن نی نی داشته باشن از جیغ جیغای نی نی هاشون خوابشون نبره 😈😬😍😉

اگر خواهی جهان در کف اقبال تو باشد،خواهان کسی باش ک خواهان تو باشد❤

خدا خدا ب اونایی ک میخوان نمیده اما خوب ب اونایی ک نمیخوان میده یکیش من 😟ک البته نشد داشته باشمش✌

اگر خواهی جهان در کف اقبال تو باشد،خواهان کسی باش ک خواهان تو باشد❤
2740

سلام بیشترباید گرمی بخوری رحمت گرم باشه مخصوصاوقتی پریودشدی. روغن سیاهدانه بگیر شب قبل خاب زیر دلتو باهاش ماساژ بده بعد باشال ببند گرم باشه.قوتو کرمان خوبه باشیر قاطی کن بخور به شوهرتم بده. شیره انگور گرمه اونم باشیر بخور. دیگه جوشونده پنج انگشت خوبه پیاز درمانی ام عالیه اینوازنت سرچ کن.ایندفه پریود شدی اینکارا رو بکن اگه مشکل خاصی نداری انشالله جواب میگیری اگه همون ماهم جواب نگرفتی ول نکن ناامیدنشی بازم امتحان کن من خودم یکی دوماه نشدم ماهی که اینکارارو انجام دادم وبخودم رسیدم بی بی مثبت شد

لاحَولُ وَلاقوه الی بالله العَلی العَظیم... الهم صل علی محمد وال محمد... خدایاشکرت
بمیرم برات، من یه سال و نیمه اقدامم هر دفعه مردم و زنده شدم تا بی بی چک گذاشتم و وقتی دیدم منفیه از ...

منن ۴ ساله منتظرم

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا کنین به سلامت بارداریمو بگذرونم و سلامت بهم برسیم 🙏🙏لطفا
سلام بیشترباید گرمی بخوری رحمت گرم باشه مخصوصاوقتی پریودشدی. روغن سیاهدانه بگیر شب قبل خاب زیر دلتو ...

ممنون عزیزم خدا خیرت بده 

عزيزم گرمي زياد بخور

اويشن و پونه و دارچين دم كن صبح بخور ناشتابا عسل 

شيره انگور و توت 

خرما دارچين زنجبيل 

كلا سردي از غذات حذف كن 

ميشه برا مامان شدنم يه صلوات مهمونم كنيد. به زودي ان شاالله چشمان خستم بي بي چك مثبت ميبينه 😍
عزيزم گرمي زياد بخور اويشن و پونه و دارچين دم كن صبح بخور ناشتابا عسل  شيره انگور و توت  ...

😘😘

2706