2733
2734
عنوان

بچهاااادلم گرفته 💔💔💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 85 پست
اره واقعا.شوهرم دلش برا مامان من میسوزه احترام خاصی به حونوادم میزاره.اما برادرم دلش به حال مادر خود ...

اگ دلش برای مامانت میسوخت با تو اینطور رفتاری نمی کرد.....پس عزیزم تو همیشه کوتاه بیا هرچن ک روش با تو باز شده اما جلوی شوهرت شخصیت خودتو خورد نکن شوهرت هم اونومیشناسه هم تورو....چون اینجور آدما ارزش غضه خوردنم ندارن چون عشق حالشون برای بقیه...غم وغصه شون ودردسراشون برای ما

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا.شما که خانومی اخلاقت چشه.امیدوارم حاجت روا بشی.ممنون از دعای خوبت

عزیزی♥️♥️♥️♥️♥️

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔
اگ دلش برای مامانت میسوخت با تو اینطور رفتاری نمی کرد.....پس عزیزم تو همیشه کوتاه بیا هرچن ک روش با ...

امشب تو لیست سیاه گذاشتمش.چون خستم کرده.یکبار نشد به من زنگ بزنه درخواستی ازم نکنه.یا ماشین میخاد یا پول میخاد بچمو میخاد بالاخره یه چیزی پیدا میکنه.دلش به حال مامانم بسوزه من جهنم نمیخام دلسوزیشو.حتی سر شوهر کردن منم قیامتی به پا کرد بیا و ببین چنتا خواستگار همزمان داشتم الا و بلا خودشو میکشت که باید با این(شوهرم) ازدواج کنی نگو به خاطرش پولش اصرار میکرده که بعدن منو تیغ بزنه.زمان مجردیمم یه روز خوش بهم نشون نداد.

2728

اگ‌ دیدی دوست عزیزم جواب ندادم بدون خواب افتادم شرمندتم میشم  ...فردا تو همین تاپیک درخدمتتم گلم منم سبک شدم با شما درد دل کردم امیدوارم تونسته باشم ۱/۳غماتو برداشته باشم از رو دوشت♥️♥️♥️♥️♥️🌹آروزی من خوشحال کردن شماهاست☺️☺️☺️

امشب تو لیست سیاه گذاشتمش.چون خستم کرده.یکبار نشد به من زنگ بزنه درخواستی ازم نکنه.یا ماشین میخاد یا ...

توهمون روز اول نباید بهش رو می دادی حتی اگ به ضررتم بود درسته میفهمم درکت میکنم مثل خودم دلسوزی ولی همه ک این خودت نیستن ازاین دلسوزیت سواستفاده میکنن........چون الان دیگ به آب واتیش بزنه میدونه تو یه کاری براش انجام میدی ولی تو نباید رویه خوش بهش نشون می دادی. ‌...بلانسبتت گلم اون تورو خر فرض کرده ...

توهمون روز اول نباید بهش رو می دادی حتی اگ به ضررتم بود درسته میفهمم درکت میکنم مثل خودم دلسوزی ولی ...

درسته حرفاتو قبول دارم.میدونی وضع مالیه خانوادم پایین بود من کمکشون میکردم ناخواسته باعث شدم براش عادت بشه.گفتم وقتی من تو رفاهم اونارو هم تامین کنم.از اول تکخور نبودم هیچوقت.

2740
ممنون بابت همه مهربونیات.همینکه دلداریم دادی یه دنیاست.شبت اروم و پر ستاره.بهترینای دنیا و همه انرژی ...

عزیزی خانومی ....همچنین وظیفم بود همین ک دلت شاد شد برام کافیه،..

شرمندتم خواب افتادم دیشب وگرنه خیلی دوس داشتم چت کنم ک اروم بشی درخدمتتم اگ سوالی چیزی داری و....