2733
2739
عنوان

بچهاااادلم گرفته 💔💔💔💔💔

917 بازدید | 85 پست

سلام بچهااا دوس دارم داد بزنم دیگ خسته شدم😔😔😔 ازاین اوضاع اعصابم خیلی زود داغون میشه وبهم میریزه  مثل ادمایه پرخاشگر نمیدونم افسردگی گرفته یا ن سرچیزایه کوچیک اشکم در میاد طاقت شنیدن بعضی از حرفا رو ندارم....کسی هم به نظر خودم نمیتونه منو قبول کنه حتی خانوادم و شوهرم ولی هرجور هس باهام کنار میان براشون عادی شده رفتار من....ولی خودم میخوام ک درست شم چیکار کنم بنظرتون....؟؟؟؟

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم مثل شمام،فک کنم افسردگی گرفتیم،خودم تحمل خودمو ندارم چه برسه به بقیه

دقیقا...

میشه برای آرامش گرفتن زندگیم و بچهام و شوهرم حل مشکلاتم یه صلوات بفرستین😘😘😘😘😊😊😊‌ خدااا به خودت واگذار کردم همه چیرو خودت مراقبت کن وحتی .....💔💔💔💔دلم خیلی شکسته قسمت میدم دست خالی منو برنگردون از در خونت نا امیدم نکن هر دقیقه وهرثانیه بفکرتم خدااا خودت مراقبم باش😞💔

علتش رو پیدا کنوقتی نمیخای این رفتار رو داشته باشی ولی برات تکرار میشه حتما دلیلی داره

به نظرم اول یه چکاپ کامل بده تیرویید کم خونی کمبود ویتامین ها مخصوصا ویتامین دی این حالت ها رو به وجود میاره

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

ازخونه نشینی نیس کلان رفتارواخلاقم همینه نمیدونم چیکار کنم...

2738

چی بگم والا عین مواقعی ک پریود میشی یکم اعصبانی و پرخاشگر منم رفتارم همیشگیه شایدم از اون بیشترررر....سرچیزایه کوچیک گریم میگیره گریه کردن من مال ده دقیقه یا بیست دقیقه نیس شایدم تا اخرهمون شب یا دوسه روز پشت سرهم....اینجوری دور وبریامم میگن خودتو عذاب میدی بااینکه دور چشام کبود شده از الان

من بعضی وقتا که حالم خوبه و آرومم تو دلم با خدا حرف میزنم که کاش همیشه اینطوری بمونم آدم خودشم راحت میشه اعصابش دنج میشه ولی به یه ساعت نکشیده بیخودی قاطی میکنم،ولی عزیزم وقتی اتفاقی با کسی آشنا میشم که مشکلات آنچنانی داره یا زندگی آرومی نداره تازه یادم میفته چقدر ناشکرم من واینجوری چند روزی خوبم بنظرم شما هم به زندگیای پایینتر از خودت نگاه کن

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘

بخدا منم دقیقا مثل توام . دقیقا همین الان واتساپ داشتم با رفیقم درددل میکردم

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
چی بگم والا عین مواقعی ک پریود میشی یکم اعصبانی و پرخاشگر منم رفتارم همیشگیه شایدم از اون بیشترررر.. ...

چقدر خوب درکت میکنم با این تفاوت که من چند دقیقه گریه کنم آروم میشم تا موضوع بعدی😂

با این تاپیک امیدوار شدم که تنها نیستم

واتساپ داری گلم 

2706