2733
2739
عنوان

باشوهرم دعواکردم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 50 پست
بیخیال بابا

دلم ميخاد اينقدردادبزنم که اخرش سکته کنم...جاي من نيستين،باهمه چيزش دارم ميسازم ولي نميدونم چراگاهي ايچقدردلم ازش ميگيره ميخام خودموبکشم😭😭

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازهمه لحاظ مشکل داره،خانواده سردوخشک وفوقالعاده بي احساس،بي نماز،دروغگو،اوايل اعتيادم داشت که ترک کرد،بيخيال،ساده،بي خيالي،بداخلاق،ثبات اخلاقي هم نداره،هنوزبچه ست بخدا ....دارم دق ميکنم

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا
2731
بابیرون رفتنش چ مشکلی داری؟

اخه قبلنافهميدم معتادبوده ووقتي ميرفته بيرون ترياک ميکشيده😔

درسته حرفت من خودم چون بشدت عاشق شوهرمم و‌گاهی ناراحتی پیش میاد،خودمو ی زمانی بشدت میباختم اما الان ...

چی بگم والله شاید من کمتجربم

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
افرین. من بهتون افتخار میکنم. مهدکودکیه زندگیتون پس👏👏

مهدکودکي نيست ولي من خودم خيلي منطقي هستم،عاشق اينم که يه روزايي روبشينيم ودرموردمشکلات وعلايق وتغييرات واين چيزامون حرف بزنيم،ولي اون اصلااينونمي فهمه وفقط مسخره ميکنه منو ومنم دلم ميشکنه....

2740
چطور فهمیدی معتاده؟ شوهر منم خیلی میره بیرون میترسم

وقتي ميومدخيلي خسته بود،انگارخوابش مياد،ميل جنسيش کم شده بود،شوهرمن حس بوياييش ضعيفه.ونمي فهميدکه خيلي بوي گندي ميداد،درضمن به مروررنگش زردشدويکمم لاغر،بماندکه من چيزي هم ازش پيداکردم

از خدا میخوام کمکتون کنه.ان شاالله بذاره کنار

عزيزم يک ونيم ساله ترک کرده،ولي من اون اعتمادگذشته روندارم،هروقت ديرمياديااينکه يهوميره بيرون وسريه ساعت خاصي دلم هري ميريزه که بازقراره چي بشه

مهدکودکي نيست ولي من خودم خيلي منطقي هستم،عاشق اينم که يه روزايي روبشينيم ودرموردمشکلات وعلايق وتغيي ...

بله کاملا مشخصه. اصلا این مدل حرف زدن شما زبانزد خاصو عامه

.
چی بگم والله شاید من کمتجربم

همیشه یادت باشه حرفمو..کل دلتو به عشقت نده...خیلی حرفه ها

چون یک جایی میرسه که بهت بی توجهی کنه.اونموقع خووووورد میشی.پس محکم باش مستقل باش

بله کاملا مشخصه. اصلا این مدل حرف زدن شما زبانزد خاصو عامه

تيکه ميندازين؟