2733
2734
عنوان

باشوهرم دعواکردم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 50 پست
نه درسته بود.  یعنی چی ک چنگ انداختین. مگه زندگی میدان جنگه؟چرا نمیتونید باهم حرف بزنید؟مگه پل ...

ميگم اصلانميشينه حرف بزنه،مسخره ميکنه،خانواده شون کلااينجوريه،اصلاازچيزي به اسم زبون بي بهره ن،توهمه مسائل...بي منطق وسرکش،ولي منم عاشق حرف زدن حل مسائل باحرفم،بارهابهش گفتم بخاطردخترمون ديگه باهم بحث نکنيم اون الان متوجه ميشه وروي روحيه ش تاثيرميزاره ،کو گوش شنوا😔

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا سرچی بحث میکنید. توچمدلی باحرف میخوای حلش کنی؟

سرههمه چي،اون به من ميگه اينقدر زرنگ نباش،اينقدرمتوجه همه چي نشو،بزاريه وقتايي که من دروغ ميگم اگه متوجه هم ميشي به روي خودت نيار،کلا حرفاش بي منطقه

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا
سرههمه چي،اون به من ميگه اينقدر زرنگ نباش،اينقدرمتوجه همه چي نشو،بزاريه وقتايي که من دروغ ميگم اگه م ...

بگو اصن واس چی باید دروغ بگی ک لازم باشه  من خودمو بزنم ب اون راه؟

.
2728
بگو اصن واس چی باید دروغ بگی ک لازم باشه  من خودمو بزنم ب اون راه؟

همه مشکل منم همينه،خيلي دورغگويه...متنفرم ازاين اخلاقش،اونم بيشترسراينکه کجاميره وچبکارميکنه دروغ ميگه

همه مشکل منم همينه،خيلي دورغگويه...متنفرم ازاين اخلاقش،اونم بيشترسراينکه کجاميره وچبکارميکنه دروغ مي ...

خو یمدت نپرس تامجبور نشه دروغ بگه. کم کم ک دروغگوییش کمرنگ شد بهش نزدیک شو مثل ی رفیق. بهش بفهمون ک لزومی نداره دروغ بگه. بهش بگو مگه خلاف میکنی یا خیانت میکنی ک راستشو نمیگی؟ هیچوقت نگو( چرا دروغ   میگی)

مثبتشو بگو (چرا راستشو نمیگی)

.