2737
2734
عنوان

باشوهرم دعواکردم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 546 بازدید | 50 پست
یاد بگیر هیچوقت عاشق نشی

وا خوب این حرفه. حالا یک دعوایی شده دیگه همه زنو شوهرا دعوادارن. حتی تویک خونه بعضی مواقع مادر بچه هم دعوادارن. پیش میاد دیگه

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من وقتی قهر و دعوا میکنیم پا میشم آهنگ شاد میزارم و میرقصم میاد میبینه حسابش نکردم حالش گرفته میشه...

البته یکم که چزوندمش میرم میگم تقصیر تو بودا ولی دلم نمیاد باهات قهر باشم

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
چنگش کشيدم...بعضي وقتاخيلي بيشعوروبي احساس ميشه

خوبش کردی خداییش

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2740
سرچی دعواکردی

سراينکه چرارميخادبره بيرون،وقتي هم ميپرسم ميگه چيکارداري😔😔

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا
وا خوب این حرفه. حالا یک دعوایی شده دیگه همه زنو شوهرا دعوادارن. حتی تویک خونه بعضی مواقع مادر بچه ه ...

درسته حرفت

من خودم چون بشدت عاشق شوهرمم و‌گاهی ناراحتی پیش میاد،خودمو ی زمانی بشدت میباختم اما الان یاد گرفتم اگه نسبت ب حسم بی حس بود منم مثل خودش شم