2737
2734
عنوان

داستان جهیزیه من

| مشاهده متن کامل بحث + 18667 بازدید | 805 پست
الان سرویس چوبم تو 15 میلیون در میاد، البته سرویس تخت خوابش ام دی اف هست مامانم میگه جنس  بدم ...

اینقد سخت نگیر اصلی ها رو بخر فرعی ها رو نخر 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان سرویس چوبم تو 15 میلیون در میاد، البته سرویس تخت خوابش ام دی اف هست مامانم میگه جنس  بدم ...

سرویس خواب با تو هس😦انگاری میخایی زن بگیری ن شوهر کنی ببخشید اینو گفتماا

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2731

خب یکم پایین تر بردار 15 تومن خیلی زیاده

گروه نارنجی تاریخ شروع 1۴0۱,02,10 وزن 76,900                                 هدف 60                        ‌                          75,150🧡
خب عزیزم چیزی ک در توانه بخرید سخت نگیر،ب هر حال داری میگی شوهرمم میگه حقوق اونجوری ندارم خداروشاکر ...

خب به اسم خودش خریده نداده به پسرش که برا خودش 

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
سرویس خواب با تو هس😦انگاری میخایی زن بگیری ن شوهر کنی ببخشید اینو گفتماا

بخدا دقیقا ،مامان بابامم خیلی شاکی هستن

شوهرم هی میگه نه ما رسم نداریم، بعد رفتم از عروسا عموش پرسیدم، دیدم پسراشون همه سه تا تیکه بزرگ خریدن

2738
فرعی که اصلا نمی‌خرم، اصلا شاید میز نهارخوری هم 6 نفره نخرم، دو نفره خیلی قیمت ها وحشتناکه

خب میز ناهار خوری نخر کلا واجب که نیست عزیزم 

شیربها یعنی چی؟ ما این رسم نداریم

معمولا قبل عروسی یه مبلغی به عنوان هدیه به مادر عروس میدن و میگن این بهای شیریه که به دخترش داده.بعضی ها اصن نمیگیرن بعضی ها هم براش نرخ تعیین میکنن.

بخدا دقیقا ،مامان بابامم خیلی شاکی هستن شوهرم هی میگه نه ما رسم نداریم، بعد رفتم از عروسا عموش پرسی ...

هه من جای تو بودم میزدم زیر همه چیز و تمومش میکردم مطمعن باش همچین مردی فردا تو زندگی هم پشتت هم خالی میکنه 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
2706