2733
2739
عنوان

داستان جهیزیه من

| مشاهده متن کامل بحث + 18667 بازدید | 805 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم قشنگ شوهر تو در جریان قیمت ها بذار..بعدم بگو احدی حق نداره رو جهیزیه چیزی بگه..همینم لطف بابامه تو‌گرونی ها...هی کم کم‌جلو مادرشوهر وخواهرشوهرتم بگو از زبان یه نفر دیگه... بعدم اگه بازم حرف زدن بگو این گوی ومیدان هرچی میخای واسه پسرت بخر وبیار...زندگی بچته...

یه صلوات واسه خانه دارشدن همه جوان ها.سلامتی همه بچه ها.پول داری همه ایرانیا  
2731
یخچال فریزر سامسونگ  ۳سال پیش برا جهیزیم خریدم بخاطر جا دار بودنش قیمتشم مناسب بود من ک خیلی ر ...

الان دیگه سامسونگ و آل جی همه بی گارانتی و فیک هستن. پول میدی ولی خراب. میشه،. شما داری خدا برکت بده صد سال کار کنه، ولی ما آشنام ن 40 میلیون ساید سامسونگ گرفت مغازه دار گفت سامسونگ خرابی نداره که، خراب شد قطعه اش پولش انداره ی خود یخچال بود انداختن کنار و رفتن ایرانی برداشتن. یه زمانی خارجی خوب بود الان ایرانی ها بهتر از خارجی کار میدن. 

2740
منم دارم تمرین میکنم خیلی سخته، قلبم تند تند میزنه و دست و پام گم میکنم، خدایی من تو ازدواجم خیلی کم ...

غصه نخور گلم،. خدا را شکر کن که خونه دارن،. این کم چیزی نیست، یه کم کوتاه بیای مشکلی نیست، تو جهاز ارزون ببر البته به جز یخچال که باید خوب باشه،. آن شالله توی زندگی بعدا کم کم اضافه میکنی. 

کاش خونه به نام شوهرت بگو، ولی بازم خوبه که کرایه نمیدین. با خانواده ی شوهرت خوب باش که شوهرت نتونه ازت ایر اد بگیره 

منم کم توقع بودم سعی کردم واقعا تا اونجا ک میشه همسرمو درک کنم...از این طرف ب خانواده خودمم فشار نیو ...

میشه از سیاست ها و زبون شیرین بیشتر بگی. 

منم ازش ماهیانه نمیگی م و خرج روی دستش نمی‌ذارم ولی میترسم عادت کنه و کلا بعدا برام خرج نکنه

سلام دوستان اگه دنبال یه پیج خوب ومطمعن برای خرید اینترنتی لوازم منزل و جهیزیه میگردین این پیج رو معرفی میکنم تهران پرداخت درب منزل هست

Online_jahiziehh

پروفایل پیج تصویر لوازم صورتیه (پیج قبلی هک شده متاسفانه)