2737
2739
عنوان

خونه‌لعنتی‌من😢😢😢‌بیاین‌بگین‌چکارکنم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 101 پست
منم‌به‌خدامیگم‌کاش‌توهمون‌اپارتمان‌بودم سوسک‌رومیتونستم‌تحمل‌کنم‌بهخدایه‌بارتوحیاط ماردیدم‌اخه‌پشت ...

ببخشیدعزیزم من این پستتونخونده بودم پس صوتهای کلیدمرددکترحبشی روحتماگوش ون یادمیگیری چطوری ازشوهرت بخوای که ردنکنه بادعواهیییییچ مردی کاری روانجام نداده ولی بازبون خوش چراخوش اخلاق باش امشب هم نذرکن ان شاالله بعدکروناجابجامیشیدبادل خوش مردهاخیلی پتانسیل دارن فقط بایدبلدباشی به نفع خودت وزندگیتون ازش استفاده کنی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تو دهنتو ببند و ریپلای نکن  کسی دهنتو تورو جر نداد که بخوای منو ریپلای کنی.گم شو  و با خ ...

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

لطفا پاسخگو باشید 

قدیما فعالیتتون بیشتر بود

الان انقد بی اهمیت شدید که هر بی سرو پایی میاد عضو میشه و هرچی به دهنش میاد چرت و پرت میگه

من منتطر جوابتون هستم

بعد از ۴سال عضویت و خرج کردن نتم تو نی نی سایت حقمه جوابمو بدید

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

خانمایی که حشره و جک و جونور دارین 

از حشره کش کامن استفاده کنین

خیلی عالیه

تمام موجودات موذی هم از بین میبره و اجازه نمیده اصلا نزدیک خونه بشن

تا سه ماه هم دوام داره

فقط خونه کسی نباشه

اونی هم که میپاشه ماسک بزنه

بوشم یه ساعته میره

جای اسپری هم میپره که برا بچه ها خطر نداره

ولی جایی که اسپری شده تا سه ماه دوام داره اثرش ما نمیبینیم

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742

خواهر یکم صبر و تحمل بخرج بده  حشره جانوار با سم حشره کش از بین میره نگران طلاهات نباش حداقل یه سرپناه دارین خدا سرشاهد بعضی ها هستن همین 40 متر هم ندارن میتونی برنامه ریزی کنی خونتو گلستان کنی اگه همش گله کنی مگه قرض وام بهتر میشه ن خواهر من منم 14 سال خونه نداشتم ولی تمام طلاهمو فروختم الان خونه ساختم باید یکم صبرو تحمل کرد 

خانمایی که حشره و جک و جونور دارین  از حشره کش کامن استفاده کنین خیلی عالیه تمام موجودات موذ ...

من اخه نوزاد دارم

‌کجا برم ؟

ای میراث بمونن 

من حکمت خلقت این جونورا رو درک نمیکنم چرا

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2740
[QUOTE=131751467]@نی_نی_یار_5     @نی_نی_یار_3     لطفا پاسخگو باشید  قدیما ...

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3    

منتظرم

خخخ چه لو یی خب اینجا اقا هم هست دیگه.ولی من اقا نیستم

خب تو که نمیخواستی کسی بفهمه مردی وگرنه تو مشخصات نمینوشتی زن

عاشق آن خاطراتی هستم که تصادفی از ذهنم عبور می‌کنند و باعث لبخندم میشوند 
2706