2737
2734
عنوان

تبریز ، کجا برم خوش میگذره ؟!!!

4216 بازدید | 6 پست
سلام بعد از کلی وقت میخوام برم مسافرت دلم میخواد خوش بگذره آب و هوایی عوض کنیم دوستای خوبی که تبریز بودند و بهشون خوش گذشته و دوستای خوب تبریزی میشه لطفا" راهنمایی کنید کجاها برم خوش میگذره جاهای خوب و دیدنی مغازه های خوب رستورانا پارکا حتی آرایشگاه و خیاطای خوبشو میشه لطفا معرفی کنید ممنون میشم ...
سلام
ایل گلی تبریز خیلی معروفه
از بس توریست داره برای خودمون جا نمیشه بریم
رستوران تو هتل پارس
هتل گردون داره
هتل شهریار هم رستورانش خوبه
آذر آب محشره
آرایشکاه خوب هم
فریماه
چهره ها
سانی
خیاط خوب و عالی بخوای افشین هست
که مرده ولی کارش عالیه
عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام آرزو جان.خوبی؟عزیزم لوکس ترین مرکز خرید تبریز "مرکز خرید لاله پارکه (قیمت گران)که نمایندگی برندهای معروف ترک مثل کوتون و منگو و ال سی ..همه اونجا هستند.خیلی از مغازه هاشو خود ترکیه ای ها اداره میکنن. بعدشم من مرکز خرید رشدیه و مغازه های سنگفرش ولیعصر و پاساژاسکان وپاساژبرج سفید توی خیابان آبرسان رو برا خرید پیشنهاد میدم.برا خرید تربیت (قیمت مناسب)هم برو .تربیت معادل بازار بزرگ تهرانه. برا تفریح هم که دیگه ایل گلی معروفه.حتما برو.سنگفرش ولیعصر هم برو.پاتوق جووناست وعصرا برا پیاده روی و خرید و.. میچسبه.امیدوارم بهت خوش بگذره.
ایل گلی تبریز حتما برو جای خیلی باصفاییه ;) رستوران هتل پارس هم دوستان گفتن، خود هتل پارس هم خواستید من در خدمتتون هستم، البته اینقد اونجا الان شلوغه تا بیستم شهریور هتل پارس ظرفیتش تکمیل شده! البته همچنان رستورانش قابل استفادست ...

اطلاعات بیشتر هتل پارس رو اینجا ببینید:
http://www.iran-booking.com/hotels/pars-hotel-tabriz