2752
2734
من دوبار طبیعی باردار شدم یک شش ماه سقط کردم یکی دوماه حالا سن من ۳۶ هست زمان زیادی ندارم بچه هم ندا ...

عزیزم الان منتظرم دکتر رزاقی برگرده ایران و برم پیشش. در حال حاضر فقط تحت نظر دکتر مدرن سنتی دکتر مدیحی هستم و دارم بدنم رو آماده میکنم. پس برو امید اما همون اول تاکید کن مشکل بارداری نداری و مشکلت سقطه. 

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میشه به منم یاد بدی چطور بدنت رو آماده می‌کنی  

عزیز دلم من تحت نظر دکتر رژیم خاصی رو دارم رعایت میکنم. خیلی خیلی سخته ولی سعیم رو دارم میکنم. نمیدونم این رژیم برای شما هم خوب باشه یا نه،  ولی اگر بخواین میتونم بگم بهتون. میتونم شماره تماس دکتر رو هم بدم که نوبت بگیری و بری. تو اقواممون واسه مشکل سقط نتیجه گرفتن ازش

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
امشالله خیلی برام دعا کن عزیزم چه ساعتهایی بنظر شما باید تماس بگیرم جواب نمیدن الان .می‌خوام نوبت بگ ...

از یک به بعد زنگ بزنی جواب میدن 

خواستی بگو من میرم واست نوبت میگیرم اگه موفق نشدی تماس بگیری 

بله من خودم رفتم پیشش ولی برای کیست و فیبروم که داشتم 

به امید خدا نتیجه میگیری عزیزم ♥️ 

ما توی خانواده ۲ تا قطع امید از بارداری داشتیم رفتن کلینیک امید الآن هر دو ۲ قلو دارن سالم و شیطون

❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️
از یک به بعد زنگ بزنی جواب میدن  خواستی بگو من میرم واست نوبت میگیرم اگه موفق نشدی تماس بگیری& ...

خیلی از محبتت ممنونم والا هرچی امروز زنگ زدم برنداشتند اگر شنبه نتونستم تماس بگیرم حتما به شما اطلاع میدم و زحمت میدم برای من یه نوبت بگیری الهی قربون دستت انشالله حاجت روا بشی خیلی لطف میکنی

سلام دوستان من رفتم کلینیک امید گفت برو آذر ماه بیا بعد یه خانمه اومد بهم گفت برو پیش یه دکتر دیگه بگو برات معرفی نامه بزنه ارجاع بده تو رو به دکتر آل یس دیگه منم همین کارو کردم و تونستم برم پیش دکتر ویزیت بشم دعا کنین برام خیر باشه بعد ۵ سال رفت و آمد به رویان دیگه  خسته شدم گفتم بذار این بار بیام کلینیک امید ببینم اینجا چی میگن بلکه دست این دکتر برام خوب باشه

سلام دوستان من رفتم کلینیک امید گفت برو آذر ماه بیا بعد یه خانمه اومد بهم گفت برو پیش یه دکتر دیگه ب ...

سلام خانم 

چند وقت بهتون وقت داد؟ میشه به منم بگید هیچ جوره نتونستم وقت بگیرم

سلام خانم  چند وقت بهتون وقت داد؟ میشه به منم بگید هیچ جوره نتونستم وقت بگیرم

شما باید برین پیش یه متخصص دیگه ازش نامه بگیرین بگین براتون بزنه مثلا اورژانسی معرفی تون کنه کلینیک امید وقتی با معرفی نامه اومدین بهتون همون روز نوبت میدن

عااااااااااالیه  کلینیک امید دقیقا رو به روی خونه ی منه   چندین ساله میشناسم دکتر ا ...

سلام عزیزم وقتت بخیر من میخوام برم مرکز امید پیش دکتر آل یاسین چطوری میتونم نوبت بگیرم میشه راهنماییم کنید ممنونم 

سلام عزیزم وقتت بخیر من میخوام برم مرکز امید پیش دکتر آل یاسین چطوری میتونم نوبت بگیرم میشه راهنمایی ...

سلام گلم 

من شنبه می‌خوام برم برای یکی دیگه از دوستان نی نی سایتی وقت بگیرم 

شما هم اگر میخوای مشخصات تو توی خصوصی برام بزار برای شما هم وقت میگیرم

❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️🇮🇷❤️
از یک به بعد زنگ بزنی جواب میدن  خواستی بگو من میرم واست نوبت میگیرم اگه موفق نشدی تماس بگیری& ...

سلام عزیزم من یکبار مرکز امین ای وی اف کردم منفی شد میخوام برم پیش دکتر آل یاسین. نظرات خوندم میگن ایشون پولکیه. مرکزش و جنین شناسش خوب نیستن.درسته ؟هرچیم زنگ میزنم مشغوله

2706