2752
2734

لطفا اول که برام خیلی دعا کنید دوم اینکه دعا کنید طبیعی باردار بشم تا ماه بعد وگرنه باید برم IVF

سوم اینکه خانم دکتر اشرف آل یاسین کسی. پیشش ویزیت شده چطوریه نتیجه بخشه؟ تماس گرفتم مرکز امید گفت ivfبیست و پنج میلیون تومان 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عزیزم من از نزدیک هم دیدمش، رئیس بیمارستان شریعتیه.  از کارش خیلی تعریف میکنن ولی آنقدر سرشون شلوغه که خیلی وقت نمیکنن باهات صحبت کنن و دل به دلت بدن، من بت این موضوع خیلی مشکل داشتم. امیدوارم اگر خیره، ماه مبارک خودت طبیعی باردار باشی گلم

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
عااااااااااالیه  کلینیک امید دقیقا رو به روی خونه ی منه   چندین ساله میشناسم دکتر ا ...

امشالله خیلی برام دعا کن عزیزم چه ساعتهایی بنظر شما باید تماس بگیرم جواب نمیدن الان .می‌خوام نوبت بگیرم .شما خودت ویزیت شدی ؟؟

انجام دادم قبلا سقط میشه همش

عزیزم اگر مشکل سقط داری اشتباه منو نکن. من بعد از ۶بار بارداری و سقط الان فهمیدم که از اول فقطططططط باید بری پیش متخصص سقط مکرر، چون امثال ما با ای وی اف و ای یو ای هم جواب نمیگیریم چون مشکل باروری نداریم، مشکل اینه بچه نمیمونه. من خودم سه بار انتقال و یک بار ای یو ای ناموفق با کلی هزینه و آسیب جسمی داشتم، ولی متاسفانه هیچ پزشکی این حرف رو بهم نزد؛ اشتباه منو تکرار نکن.

صلوات برای ظهور یادت نره خانومی  سعی میکنم جوری باشم که امام زمانم ازم راضی باشن  
عزیزم اگر مشکل سقط داری اشتباه منو نکن. من بعد از ۶بار بارداری و سقط الان فهمیدم که از اول فقطططططط ...

شما رفتی متخصص سقط مکرر ؟بهتون چی داد چی گفت ؟منم می‌دونم ولی دکترم بهم گفت اگر تا دو ماه طبیعی باردار نشدی برو مرکز ناباروری منم گفتم برم امید شما میگی سقط مکرر تهران هستی ؟پیش دکتر رفتی ؟الان بچه داری ؟؟

شما رفتی متخصص سقط مکرر ؟بهتون چی داد چی گفت ؟منم می‌دونم ولی دکترم بهم گفت اگر تا دو ماه طبیعی بارد ...

من هنوز درگیر درمانم عزیزم و بچه ندارم اما تو مرکز ابن سینا و صارم بعد کلی رفت و آمد فهمیدم که امثال من انتقال هم براشون جواب نمیده، البته من طبیعی باردار میشم؛ نمیدونم شما هم همینطوری یا نه. من سر یه بارداری حتی هپارین هم زدم ولی متاسفانه باز سقط شد. کلی آزمایش دادم و پیگیری کردم ولی در ظاهر مشکلی ندارم.

من هنوز درگیر درمانم عزیزم و بچه ندارم اما تو مرکز ابن سینا و صارم بعد کلی رفت و آمد فهمیدم که امثال ...

من دوبار طبیعی باردار شدم یک شش ماه سقط کردم یکی دوماه حالا سن من ۳۶ هست زمان زیادی ندارم بچه هم ندارم همسرم تحرک اسپرم کمی ضعیفه خودمم پلی کیستیک هستم و تیرویید داشتم و چاقم حالا دیگه نمی‌دونم شما دقیقا پیش چه دکتری هستی. الان 

من هنوز درگیر درمانم عزیزم و بچه ندارم اما تو مرکز ابن سینا و صارم بعد کلی رفت و آمد فهمیدم که امثال ...

من دوبار طبیعی باردار شدم یک شش ماه سقط کردم یکی دوماه حالا سن من ۳۶ هست زمان زیادی ندارم بچه هم ندارم همسرم تحرک اسپرم کمی ضعیفه خودمم پلی کیستیک هستم و تیرویید داشتم و چاقم حالا دیگه نمی‌دونم شما دقیقا پیش چه دکتری هستی. الان 

2706