2737
2734
عنوان

اگه شما بودین با این فرد ازدواج میکردین ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1021 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه تنها  چیز مثبتش پوله ولی به نظرم ،پول ،اولین معیار نیست وقتی هم روحیاتتون فرق داره ،دوبار عقدش به هم خورده،هم اخلاق معقولی نداره به نظرم اهل زن و زندگی نیست،اگه بر عکس اینو میگفتی تایید میکردم،خودشم دستش جیب باباشه از خودش چیزی نداره

2728
2738

بنظرم بيشتر مثبتهاش هم كه شمردى منفيه مثلا تك پسر بودن منفيه چون بشدت انتظارات ازت بالا ميره، سركت باباش كار ميكنه منفيه چون استقلال نداره و باباش جمعش كرده بعبارتى! طبقه بالاى باباش خونه داره منفيه چون يعنى اصلا خونه نداره! باباش دو طبقه داره يكيشو داده به ايشون ! و ضمنا موجبات دخالت خانوادش كاملا فراهمه! در واقع ويژگى مثبت من نديدم! اگر تصميم جدى داشتى حتما حتما حتما از اون دو نفر نامزد قبلى تحقيق كن ، من جات بودم اصلا بهش فكر نميكردم 

پوان منفیش به نظر من فقط دوبارنامزدی به هم خوردشه

لبخند تو خلاصه ی تمام خوبیهاست لختی بخند خنده ی گل زیباست.❤از وقتی حامله شدم و تم سایت عوض شد دیگه نیومدم تا الان.الان که اومدم میبینم هیچ کدوم از قبلیا نیستن یعنی اکثرشون...مینا،قهوه ی تلخ،بمانی،مادام دی خدابیامرز،مانترا،حلما،مونا مامان مانی....و خیلیای دیگه رو یادمه ...تیکر تولد گل پسرمه
بگو عزیزم 

مرسیییییی

سه تا داداشن

وضع مالی خوبی داره میتونه خونه بخره جدا از خانواده ولی خانواده اشم خوبن تو کار اهن و کارگر زیر دستشه ولی من شغل دولتی دوست داشتم

اخلاقش خیلی خوبه اهل نماز و روزه و خدا پیغمبره 

پاستوریزه اس ولی نه خیلی که شورشو دربیاره

تحصیلاتمون یکیه 

کلا شبیه همیم ولی من بخاطر شغلش دو دلم

تتو اینام نداره کلا از دود و مشروب بیزاره و خانواده مذخبی داره

نظرت؟

منتظره معجزه ی خدا

ببین دختر خوب ،ادم ناخلف هر چی خصوصیات داره اینم داره،،اگه میخوای بری و یه سال دیگه بیای نی نی سایت و بپرسی به نظرتون طلاق بگیرم؟شوهرم مشروب میخوره هیچی حالیش نیست منو کتک میزنه،،،نکن این کارو،ادمی که مشروب میخوره جلوی خدا وایستاده حروم خدا رو حلا دونسته وکسی که روی خدا وای می ایسته مطمعن باش زنشو ادم هم حساب نمیکنه

تتو که بد نیست مشروبم به خودش مربوطه اما بقیه چیزاش بد و شک برانگیزه....

تتو و مشروب بنظرم به استاترم مربوطه یجورایی تو زندگیشون تاثیر داره ممکنه از اینا باشه که مست میکنه و هیچی حالیش نیستو....‌

تتو ام برای کسی که یه مقدار مقیده و مذهبی سخته قبولش

منتظره معجزه ی خدا
2706