2737
2734
عنوان

اگه شما بودین با این فرد ازدواج میکردین ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 108 پست
ببین دختر خوب ،ادم ناخلف هر چی خصوصیات داره اینم داره،،اگه میخوای بری و یه سال دیگه بیای نی نی سایت ...

دقیقا میخواستم همینو بگم

کسی که حرف خدارو گوش نداده حرف بنده خدارم نمیده

منتظره معجزه ی خدا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسیییییی سه تا داداشن وضع مالی خوبی داره میتونه خونه بخره جدا از خانواده ولی خانواده اشم خوبن تو ...

واسه شما به نظرم اهل زندگیه،اگه فکر میکنی بعد اینم با این شرایط وشغل مناسب خواستگار برات بیاد،صبر کن در غیر این صورت قبولش کن

2731
مرسیییییی سه تا داداشن وضع مالی خوبی داره میتونه خونه بخره جدا از خانواده ولی خانواده اشم خوبن تو ...

منم مثل تو خیلی روی شغل دولتی تاکید دارم شعل دولتی ی خوبیایی داره اینکه  حقوق ثابته و بازنشسته گی ی حقوق  و بدیش اینه که دیگه حای پیشرفنی نیس الا اینکه ی پارتی داشتع باشی یا درستو ادامه بدی که اونم باز باید پارتی داشته باشی ی جا خوب استخدامت کنم  شعل ازاد بدیش اینع که حقوق ثابتی نداره ولی جای تلاش پیشرفت زیاد داره ممکنه ی موقعه پول نباشه وصع خراب باشع مثل الان و ی وقتم نه همه چی اوکی باشه بالای ۲۰ میلیونم توی ی ماه کار کنی 

واسه شما به نظرم اهل زندگیه،اگه فکر میکنی بعد اینم با این شرایط وشغل مناسب خواستگار برات بیاد،صبر کن ...

نمیاد من اوایل خواستگارم همه شغل دولتی بودن انقدر رد کردم که بعد بیکار و کارگر و مغازه دار اومد که اصلا مناسب نبودن

این بینشون بهتره ولی باز میترسم پشیمون بشم

منتظره معجزه ی خدا
2740
منم مثل تو خیلی روی شغل دولتی تاکید دارم شعل دولتی ی خوبیایی داره اینکه  حقوق ثابته و باز ...

دقیقااااااا

ولی اون میگه با شغل دولتی ماهی دوتومن نمیشه زندگی کرد

ولی خب نمیشه که تا اخر منتظر کارمند بود 

منتظره معجزه ی خدا
نمیاد من اوایل خواستگارم همه شغل دولتی بودن انقدر رد کردم که بعد بیکار و کارگر و مغازه دار اومد که ا ...

اره عزیزم تو کشور ما اینطوریه یه مدت واسه دختر خواستگار می یاد،بعدش نمیان به نظرم اینو قبول کن

دقیقا البته بازم به نظر خودم شغل ازاد بهتره به شرطی که اقا خودت باشی

خواستگار من که میگه زیر دستش کارگر اینا داره دیگه بنظرت درامدشو بپرسم زشت نیست؟

بنظرم اخه ازاد باید درامدت بالا باشه که واسه بیکاریاتم پس انداز کنی

منتظره معجزه ی خدا
2706