2752
2734
عنوان

بزرگترین اشتباه زندگیتون

1205 بازدید | 67 پست

اگه بر میگشتین عقب چه کاری را نمی‌کردین.

بزرگترین اشتباه زندگیتون چیه ؟

من بزرگترین اشتباه زندگیم بر ملا کردن دزدی در سربازی بود 

اونی می‌بره که تا آخرین نفس کم نیاره .موفقیت آسان نیس طلاش تلاش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به بطالت گذروندن عمرم

کهکشان۰۰ سابق کاربر سال ۱۴۰۰🦋چقدر شبيه كشورم شده ام تنها و در آستانه ويراني💔                                                  مادر بزرگم آلزایمر داره یه روز یه عکس رو دیوار دید و گفت:این زن کیه که رضای من رو بغل کرده...خودش رو فراموش کرده بود ولی پدربزرگم رو نه…

انتخاب یع آدم اشتباه برای ازدواج

البته خدا رو هزاران مرتبه شکر پدرم نذاشت باهاش ازدواج کنم

ولی یک سال از عمرم تباه اون آدم شد

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

همسایه شدن با مادرشوهر ک میشه زنعموم و جاریا و مادرم و عمه ام و عموم و پسر عمه و در آینده هم داداشام 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔