1711
1707
عنوان

اگر شوهرتون....

304 بازدید | 46 پست

اگر شوهرتون کم حرف بود. از سر کار میومد خونه، غذامیخورد، میخوابید. نه حرف میزد، نه محبت مبکر. رابطه جن سی هم خیلی خیلی کم داشت، وابسته شدید خونواده اش بود. از نظر مادی بهشون کمک میکرد. و تفریح وبیرون هم نمیومد و همش دپست داشت فقط بره خونه مادرش. ایا زندگی رو ادامه میدادید؟

و پسر من سیزده سالشه. خودم کارمندم . مشکل مالی ندارم . اگه جدا شم بدون مشکل میتونم زندگی کنم. شوهرم از اول همین جوری سرد بود. خیانت هم نود ونه در صد نمیکنه. هزینه زندگی رو میده شوهرم. اما درامدش زیاده ومن اصلا نمیدونم بقیه شو چی کار میکنه.

کلا انگار همخونه ایم نه زن و شوهر. البته بدتر از همخونه. چون همخونه شام و ناهار و کار خونه از ادم نمیخواد  و کنایه ها وناز مادرشو نباید تحمل کنی.

لطفا نظرتون روبگید

فقد طلاق 😑

میدونم پاتوقِ هر چی دلشکستس حرمِ                         هر کی از غربت این زمونه خستس حرمِ                        هر کی از دنیا بریده این روزا سمت توعه                      هر کی هر چی که درِ به روش بستس حرمِ 😔😔😔      یا امام رضا تو پیشِ خدا برای حاجتم واسطه شو 😔

اگر من بودم بخاطر همچین مشکلی که راه حل برای درست شدن داره حتی اسم طلاق نمیاوردم

شما یه پسر دارید

به بچه های طلاق یه نگاه بندازید ، چقدر عذاب کشیدن و کمبود دارن 

وقنی میتونی با مشاوره زندگیتو گرم کنی ، چرا میخوای فرار کنی ؟!

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

1718
اگر من بودم بخاطر همچین مشکلی که راه حل برای درست شدن داره حتی اسم طلاق نمیاوردم شما یه پسر دارید ...

خیلی سعی کردم ، حل نمیشه، مدلش این جوریه.

یاباید همین جوری بپذیرمش یا برم.

مطمینم غیر قابل تغییره

1665
نه. یک بار اومد از چیزایی که مشاور گفت خوشش نیومد، دیگه گفت نمیلم

یه مشاور دیگه انتخاب کنید

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
نه. یک بار اومد از چیزایی که مشاور گفت خوشش نیومد، دیگه گفت نمیلم

راستش اگه بچه نبود صد در صد می‌گفتم طلاق، ولی اگه جَو خونه تنش نداره و آرومه میشه ادامه داد، نمیشه؟

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
راستش اگه بچه نبود صد در صد می‌گفتم طلاق، ولی اگه جَو خونه تنش نداره و آرومه میشه ادامه داد، نمیشه؟

دبله. میشه. ولی دلم میخواد یکی حالمو بپرسه. یکی بهم محبت کنه. کمبود محبت و توجه پیدا کردم.

1709
دبله. میشه. ولی دلم میخواد یکی حالمو بپرسه. یکی بهم محبت کنه. کمبود محبت و توجه پیدا کردم.

یعنی فکر می‌کنی از همسرت جدا شی، یه فرصت بهتر نصیبت میشه؟

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم
چقدمیفهممت و چقد زجر میکشم ازین کاراش.ولی کسیو ندارم خودشم میره چن ما چن ما ول میکنه منو میگ نمیخاد ...

شوهر من جایی نمیره. توخونه هست.ولی از نظر عاطفی بودن و نبودنش یکیه.

یعنی فکر می‌کنی از همسرت جدا شی، یه فرصت بهتر نصیبت میشه؟

بله. مطمینم. چون ظاهرم خوبه. وموقعیت اجتماعی و داراییم خوبه. ولی میترسم کسی میاد سراغم به خاطر پول باشه.

بله. مطمینم. چون ظاهرم خوبه. وموقعیت اجتماعی و داراییم خوبه. ولی میترسم کسی میاد سراغم به خاطر پول ب ...

چند سالته؟

1712