2737
2739
عنوان

هرکی این موقع بیداره بیاد بگه شوهر یا بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 57 پست
من فقط شوهر بچه دوروز دیگه بزرگ میشه میره سرخونع زندگیش میگه خونواده کیلو چند

شوهرا هم یروز ممکنه از زندگی خسته شن بین زن شوهر گاهی فاصله میوفته اما بین خواهربرادر پدرمادر وبچه خودآدم که از گوشت خون همن هیچوقت.... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوتاشونو یه اندازه دوست دارم نوعش فرق میکنه. سوالات فقط یه تصور فانتزیه😂😂😂😂ولی جواب میدم. اگه شوهرم همچین،چیزی بگه با کمال میل میرم پیش خواهرای مجردم خونه ی بابام😃😃😃😍😍🤩🤩🤩 دخترمم میبرم مهریه رو هم می ذارم اجرا حالشو ببره  

ولی شوهر من تودعواهامون خیلی گفته دوس نداری جمع کن برو ولی من بخاطر اینکه پشتوانه ای ندارم و نمیتونم از بچم دورباشم نرفتم وگرنه مغرور تر ازاین حرف بودم که با وجود گفتن اینکه برو بمونم ولی ناچارم 

البته بعدش گفته که عصبی بودم یه چیزی گفتم وجدی نبود فلان 

خدایا شکرت که تورودارم ...
2728
بنظرمن همسرا موندگار نیستن زوجی ندیدم که تاآخر عمر باهم بمونن فقط قدیمی ها که زیاد رسم طلاق نداشتن

مگه ميشه زوجي را نديده باشين كه تا اخر بمونن دور و اطراف من نظر شما به ندرت ديده ميشه

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

قطعا شوهرم

اول شوهرم بعد بچه ها

و اینکه خونه 3 دنگ ب اسم من 3 دنگ همسرم نه من میتونم اونو بندازم بیرون نه اون منو

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2738
شوهرا هم یروز ممکنه از زندگی خسته شن بین زن شوهر گاهی فاصله میوفته اما بین خواهربرادر پدرمادر وبچه خ ...

چرا بابا بعضی خواهر برادرا یا حتی مادر یا پدر انقدر راحت قید هم خونشون رو میزنن. بعضیها از حوزه ی انسانیت کلا پرتن 

اره که بیاد پهلوی خودش از بس زرنگن این مادرا 

ن خدا خیرش رده خیلی تو زندگی پشتمه قشنگ شوهرمو میشورا پهن نیکنه جلو من 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

سوالت یه جورایی منطقی نیست

خب اگه همسرم نبود، من از هوا که نمیتونستم بچه دار شم و مادر شم

اول اون بوده بعد بچه اومده

درسته که عشق مادر به فرزند اصلا قابل قیاس با هیچ عشقی نیست ولی برای من هر کدوم تو قلبم جایگاه خودشونو دارن. نمیتونم بگم. کدومو بیشتر دوست دارم

چون من عاشقی کردنو اول با همسرم تجربه کردم و بعد با دخترم. 

سوال دوم: هیچ وقت این حرفو نمیزنه، چون با همه دار و ندارش و سختیای زندگی و بدخلقیاش ساختم (البته زندگی من جریان ها داره که در اینجا نمیگنجه که بگم) 

اگه هم بگه همچین حرفیو با دخترم از زندگیش میرم

چون اصولا دوست ندارم خودمو تو زندگی به کسی تحمیل کنم

2706