2733
2734

نه

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیدونم

ولی فکر کنم مارکای معروف مثل لافارر اره

🔴کاربری دست چند نفره که البته بیشتر دست صاحب اصلیه🔴کاربری قبلیم مامانجانم بود که بی دلیل و یهویی تعلیق شد🤷🏻‍♀تاپیک های پیشنهادی:۱.حقایقی از بلوچستان۲.فا.لگیری و حس ششم۳.دریاچه نیوس۴.الیزالام۵.افسانه نفرین لایورونا                    سه تای اخری ترسناک هستند لطفا اگه میترسین یا باردارید نخونید🤍تو تاپیک هایی که حس خوب منتقل میکنن تگم کنید لطفا مثل تاپیک های معرفی کتاب،روزمرگی و...🌚🤍      عاشق جمله کورد و بلوچ برادرن هستم و بهش معتقدم🤝🏻🤍هرچند تمام اقوام ایران تو دلم جا دارند و برام عزیزند🤍

نه ایرانیا فیک ندارن 

مثل پرودرما ، همین لافارر، تراست ، ویتالیر، سینره و..

اگه اینو دیدی، لطفا یه صلوات بفرست به اونی که دوسش دارم برسم. میدونی انتظار واسه عشق سخته. صبر همیشه جواب میده ولی موقعی که حرف از احساس و عواطف میشه انتظار انگار گره کوریه که باز نمیشه . امیدوارم به چیزی که تو دلته برسی🤍

لافارر رو من یه صدافتاب خریدم پارسال اینا زنگ زدم ب پیشتیبانی کفت فیک نداره اما همین ماه یکی خریدن اصلا مثل قبلی خوب نبود مَشخص بود فیکه یا خراب شده بود 

وزن فعلی ۴۷:۸۰۰وزن بعدی ۵۰ وزن دلخواه ۵۲☺️