2733
2739
عنوان

هرکی این موقع بیداره بیاد بگه شوهر یا بچه

| مشاهده متن کامل بحث + 573 بازدید | 57 پست
شوهرا هم یروز ممکنه از زندگی خسته شن بین زن شوهر گاهی فاصله میوفته اما بین خواهربرادر پدرمادر وبچه خ ...

غلط میکنن خسته میشن 

باید زندگی یکنواخت نباشه یجوری زندگیو بسازید که خسته نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی نظر غلطیه شما دوروبرتون طلاق زیاده لابد ما تو خونوادمون مطلقه نداریم خوب نیست جمع ببندید 

نه عزیزم جمع نبستم پنج تا انگشت که مثل هم نیستن ولی خب ببین . اگه ما زنا تو زندگیمون گول بخوریم و یه خطایی کنیم شوهرامون طلاقمون میدن ولی در خونه پدرومادرمون همیشه برامون بازه و بچه مون هیچوقت ازمون جدانمیشه چون از گوشت استخونمونه

دوتاشونو یه اندازه دوست دارم نوعش فرق میکنه. سوالات فقط یه تصور فانتزیه😂😂😂😂ولی جواب میدم. اگه شو ...

طرز فکرت دوست دارم😂زن باید غرور داشته باشه اگه مردش گفت برو بگه بدرک خدافس.😜👊

2728
ولی شوهر من تودعواهامون خیلی گفته دوس نداری جمع کن برو ولی من بخاطر اینکه پشتوانه ای ندارم و نمیتونم ...

تو دعوا همه زن شوهرا بهم میگن من خودم تاحالا صدبار بهش گفتم از خونه  و زندگیم برو بیرون ولی چیزی توی دلم نیست بهرحال بابای بچمونن

مگه ميشه زوجي را نديده باشين كه تا اخر بمونن دور و اطراف من نظر شما به ندرت ديده ميشه

آخه طلاق زیاده خیلی میاین مشکلات زندگیشون رو میگن توی پیج مشکلات زناشویی و پیچ من بچم

چرا بابا بعضی خواهر برادرا یا حتی مادر یا پدر انقدر راحت قید هم خونشون رو میزنن. بعضیها از حوزه ی ان ...

پدرمادر بهترین تکیه گاه و پشتوانه مگه میشه بچشون رو نخوان هرچند گناه کار باشیم اخرشم اغوششون رو برامون باز میکنن

2738
سوالت یه جورایی منطقی نیست خب اگه همسرم نبود، من از هوا که نمیتونستم بچه دار شم و مادر شم اول اون ...

پس شماهم یروز ازش بپرسین و بگید منو بیشتر دوست داری یا بچمون رو ببینید اونم مثل شما اینقدر عاشق هست.🧡امیدوارم پایدار باشین  

پدرمادر بهترین تکیه گاه و پشتوانه مگه میشه بچشون رو نخوان هرچند گناه کار باشیم اخرشم اغوششون رو برام ...

من‌خودم خانوادم عشقن خدایی ولی دیدم که میگم. برادر با برادرش ۲۰ساله که حرف نمیزنه یا پدر  یا مادر بی عاطفه ای که بچه رو میذاره میره بچه میمونه و غصه های بزرگی که واسه دل کوچیکش خیلی سنگینن😔😔😔

و حرف آخرم اینه من بچم رو بیشتر از شوهرم و خانوادم دوست دارم چون اون بی گناه ترین وپاک ترین کسیه که من دارمش و تاحالا دروغ نگفته دلم رو نشکونده ولم نکرده حرف بدی بهم نزده حتی بااینکه یکسال نیمه هست اگه ناراحت بشم اشکامو خودش پاک میکنه امکان نداره مادری شوهرش رو بیشتر ازبچهاش بخواد البته شایدم باشه از نوع کسایی که خیلی عاشق همسرشون هستن🙏 هرکسی جایگاه خودش رو داره. من خودشوهرم همیشه میگه تورو بیشتر از بچمون دوست دارم اما باز باور ندارم مگه میشه آخه.