2737
2739
عنوان

بچه ها طلاق واسه آقایون سخته ؟

699 بازدید | 112 پست

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹

آره

و خداوند انسان را در سختی ها آفرید                                                                                                         برنامه ریزی نکردن برا موفقیت                               به منزله برنامه ریزی کردن برا شکسته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نامزد سایق من تا چندماه پیام میداد میخوام دوباره بیام خواستگاریت بی تو نمیتونم تحمل کنم ولی من شیرینی طلاق رو پخش کرده بودم

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤

پسرا اگر بیشتر داغون نشن،کمتر هم نمیشن فقط به روی 

خودشون نمیارن

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.

خیلی بیشتر از زن‌ها داغون میشن مگه اینکه زن خیانت کرده باشه یا خود مرد عاشق یکی دیگه شده باشه والا بله برای مردها بدتره من موارد زیادی دیدم که خودشونم مایل. به طلاق بودن ولی دیگه هرگز نتونستن وارد ی رابطه جدید بشن 

پیر میکنه آدمو 

و خداوند انسان را در سختی ها آفرید                                                                                                         برنامه ریزی نکردن برا موفقیت                               به منزله برنامه ریزی کردن برا شکسته 
بعصی طلاق ها آره سخته  ولی بعضی زن ها که مشکل دارن طلاق  انگار مرد از جهنم میره به بهشت&n ...

مثلن چه زنایی؟

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹