2737
2739
عنوان

بچه ها طلاق واسه آقایون سخته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 112 پست

والا من طلاق گرفتم ولی اثری از ناراحتی و افسردگی تو شوهرم ندیدم ،،😐😐🤚🤚

خودمم اولش خیلی اذیت شددم ولی الان بخودم میگم چقد دیوونه بودم که بیخودی غصه خوردم😅😅

我能打🦋🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بیشتر از زن‌ها داغون میشن مگه اینکه زن خیانت کرده باشه یا خود مرد عاشق یکی دیگه شده باشه والا ب ...

شما دیدین؟

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹
مردی که احساسشو به روش بیاره اکثرا مضحکه بقیه میشه

امضاتونو هر بار میبینم خندم میگیره  تصورتون چیه در مورد ما آخه  

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
2728
پیر میکنه آدمو

یعنی انقدسنگیه ؟

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹
آره دیگه توخودشون میرزن

بله،من تو کار یا رابطه احساسی یا ...مشکلی پیش میاد،شاید از 100تا،یکیش هم نمیذارم کسی بفهمه و چیزی نمیگم ولی خودم از داخل خیلی خودخوری میکنم.

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
والا من طلاق گرفتم ولی اثری از ناراحتی و افسردگی تو شوهرم ندیدم ،،😐😐🤚🤚 خودمم اولش خیلی اذیت شدد ...

عزیزم امضات  

امضاتونو هر بار میبینم خندم میگیره   تصورتون چیه در مورد ما آخه    

والا من هر جا میام یه نظری میدم یه تعدادی جبهه میگیرن و میریزن سرم 😄

آقام لطفا حمله نکنید :-| به هیچ کیم درخواست دوستی نمیدم پروندم پاکه در این حد خوبم :-|
2740
مردها بروز نمیدن . کسی میشناسم در ظاهر فکر میکردیم حالش بهتره که دیگه اون زن رو نمیبینه ولی بعد چند ...

فامیل پدری من خودکشی کرد ‌مرد پدر زنش باباشو کتک زده بود باباهه گفته بود باید زنتو طلاق بدی اینم طلاق داد ولی بعد از پنج شیش ماه خودکشی کرد چهار تا خواهر هم داشت که الان از کرده هاشون پشیمون شده بودن زنش هم که اصلا ختم نیومد 

یعنی شما خوشحال از طلاق همسرتون ناراحت بود؟

والا من هر جا میام یه نظری میدم یه تعدادی جبهه میگیرن و میریزن سرم 😄

نه من جز مخالفا نیستم خیلیا نیستن ، از رنجهایی که هم جنساتون ب هم جنسامون میدن آگاه باشید شاید مددی شد

مردی که احساسشو به روش بیاره اکثرا مضحکه بقیه میشه

یعنی مسخرش میکنن چرا؟

مرد زندگی نبود یه سال فرصت دادم درست نشد دیدم بد بودن تو ذاتشونه خانوادگی

الان ازدواج کردی عزیزم؟