2733
2739
عنوان

بچه ها طلاق واسه آقایون سخته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 112 پست
دور از جون. حالا من یه خوبی ای که دارم سرِ هر چیزی ناراحت نمیشم و زود رنج نیستم. سخته تو ناراحتی ب ...

چقدر خوبه این اخلاق مطمعنا بعدا خیلی تو زندگی کمکت میکنه ، من متاسفانه یکم زیادی مهربونم که تیپ شخصیتیمه و دست خودم نیست و جالبش اینجاس که خیلی بابتش تاوان دادم و از پشت خنجر خوردم و دیگه نتونستم اشکمو نگه دارم از  این ناراحت میشم که چرا برای خوبی باید تاوان بدی 

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم
دقیقا زنشو ترور شخصیتی می کنن طبق سلیقه خودشون بسازنش دست آخر زن افسرده میشه

دقییییییییقا چقدر لذت میبرم با یکی حرف میزنم ف رو میگی تا فرحزاد میره ، میخوان تغییرت بدن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقییییییییقا چقدر لذت میبرم با یکی حرف میزنم ف رو میگی تا فرحزاد میره ، میخوان تغییرت بدن 

منم خیلی خوشحالم باکسی هم کلام شدم تفاهم فکری داریم درک میکنه چی می گم خوشحال شدم ازهم صحبتیت لذت بردم خواهرجون

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹
منم خیلی خوشحالم باکسی هم کلام شدم تفاهم فکری داریم درک میکنه چی می گم خوشحال شدم ازهم صحبتیت لذت بر ...

عزیزم بازم میبینمت تو تاپیکا موفق باشی  

2731
چقدر خوبه این اخلاق مطمعنا بعدا خیلی تو زندگی کمکت میکنه ، من متاسفانه یکم زیادی مهربونم که تیپ شخصی ...

من هم از اعتماد به دیگران و کسانیکه خیلی براشون کار کردم،زیاد ضربه خوردم،الانم میخورم گاهی ولی شکر خدا مرتب دارم کمتر میکنم این موضوع رو و یه مقداری منطق رو هم دارم با احساس قاطی میکنم و سعی میکنم فقط با احساس تصمیم نگیرم.

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
عزیزم بازم میبینمت تو تاپیکا موفق باشی    

انشاالله عزیزم شماهم موفق باشین گلم

سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.                              رها میکنم تا خدا هدایت کند.                              دست برمیدارم تا خدا دست به کارشد.                     و به اومیسپارم تا آرام شوم.🌹مردم سرنوشت شمارو تعیین نمی کنند خدا سرنوشت شمارو تعیین می کند🌹
من هم از اعتماد به دیگران و کسانیکه خیلی براشون کار کردم،زیاد ضربه خوردم،الانم میخورم گاهی ولی شکر خ ...

دقیقا منم زیر یک ماه روندمو دارم تغییر میدم قبلا فقط محبت و دلسوزی میکردم حتی در برابر بدی اما الان میدونم که باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد

دقیقا منم زیر یک ماه روندمو دارم تغییر میدم قبلا فقط محبت و دلسوزی میکردم حتی در برابر بدی اما الان ...

بله درسته.

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.
2740