2737
2734
عنوان

بیاین بگین محبت های شوهرتون وقتی سرما خورده بودین یا مریض بودین.

| مشاهده متن کامل بحث + 2990 بازدید | 102 پست

[QUOTE=131678953]پسرم آنفولانزا گرفت تو مدرسه یک هفته ازش پرستاری کردم تا خوب شد یه بچه کوچیک هم دارم شوهرمم ساعت کار ...[/QUOتو بهش توجه میکنی؟وقتی مریضه؟من ب یک نتیجه ای رسیدم اینکه خانوم ها نباید از آقایون بیشتر ناز بکشن...چون جای زن و مرد عوض میشه

یادم رفت بگم من مچ دستم کیست داشت جراحی سرپایی بود  مامانم اینا مکه بودن تنها بودم  دراوم ...

منم دستم کیست داره باید درش بیارم به نظرتون جراعی خوبه اخه میکن دوباره کیست بزرگ میشه همون کیست گلنگلیون رو میگم جراعیش درد نداشت ممنون میشم یکم راهنماییم کنی برا عملش من الان چند وقتیه انگشتام باش درد میکنن میخوام راه حلی واسش پیدا کنم ولی از جراعی میترسم

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عیبی نداره خیلی از مردا بلد نیستن احساساتشونو درست بروز بدن

متاسفانه خیلی بده 😑

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
من بیفتم زمین تشنج کنم جون بدم جلوش میگه تلقین نکن برو ی دوش اب گرم بگیر 😐😑 بعد خودش سرمامیخوره وص ...

علت مریضی از نظر شوهر من همیشه تغذیه است بس که کاهو و خیار میخوری 

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
2731
منم دستم کیست داره باید درش بیارم به نظرتون جراعی خوبه اخه میکن دوباره کیست بزرگ میشه همون کیست گلنگ ...

واسه من پایین انگشتام بود (کف دستم ) درد نداشت ولی میخواستم چیزی بگیرم دستم نمی شد خیلی بزرگ بود 

چندتا لیوان از دستم افتاد واسه من یک ساله هنوز درنیومده 

جاش ولی خواهرم و مامانم دارن عمل نکردن واسه مامانم خوب شد خود بخود 

بنظرم عمل نکنید خوب نیست البته اگر خیلی اذیت نمیکنه

2740
منم دستم کیست داره باید درش بیارم به نظرتون جراعی خوبه اخه میکن دوباره کیست بزرگ میشه همون کیست گلنگ ...

منم داشتم خیلی بزرگ. بود اما رفتم دکتر گفت جراحی نکنی بهتره اگه از دستت کارسنگین نکشی خودش کمکم جذب میشه و واقعا هم خودش رفت 

واسه من پایین انگشتام بود (کف دستم ) درد نداشت ولی میخواستم چیزی بگیرم دستم نمی شد خیلی بزرگ بود&nbs ...

مال من درست بالای شاه رگمه دکتر گفت عملت چهار ساعت طول میکشه نمیدونم شاید با سرنگ خازجش کردم مال من پنج ساله خوب نشده 

...
علت مریضی از نظر شوهر من همیشه تغذیه است بس که کاهو و خیار میخوری 

😂😂😂 اخی 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736