1711
1714
عنوان

دکوراسیون

176 بازدید | 15 پست

دوباره تاپیک زدم  ی سوال دیگه بپرسم .بنظرتون اون دیوار پشت مبلاس تقریبا..بد نمیشه تی وی بزنیم روش؟اصلا جاشو دوست ندارم.ولی جای دیگه یی نیس،عکس دیوارو الان میذارم

دیوار روبه روییش بزن

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

به نظرم اون مبلی که پشتش پردست رو بیارید وسط مبلا بزارید تلویزیون رو بزارید جلو پرده

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤
1718

یه میز تلویزیون کوتاه و شیشه ای خیلی شیک میشه

زندگی زیبا بود تا وقتی با اینترنت آشنا شدم کلا از زندگی افتادم😐.اینترنت رو ساختن مردم صرفه جویی در وقت بشه بعد ما کلا وقتمون پایه نته.راستی میشه واسه رسیدن به خواسته ام صلوات بفرستی؟🥰
1716
بخدا من اگه خونه بزرگ داشتم چیکارا ک نمیکردم  ولی خونم خیییلی کوچیکه☹️

خوبه والا خونه‌ت، الهی که خدا بزرگترشو بهت بده 😊

من بمیرم بمونم تهش عاشقم      این تو، این حسم، این عشقم، این منطقم      تا تو باشی همینم

مبلارو برگردون 

سه نفر رو بزار جای دوتا تکی ها.دونفره جلوی پرده.

تکی هام پشت به دوربین.

اون دیوار سمت چپ تی وی بزار.

جلو پرده تی وی نزار خیلی دمده شده

من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان😍 مامان عااااشقته😍😍😍

به نظرم نزن ب دیوار جلوی پرده یه میزتلویزیون کوتاه بزار دیوارهای خالی کنارش رو مبل بزار

وقتایی ک مهمون ندارین و خودتونین یه جوری راه بچه رو به میز تلویزیون ببند مثلا قالی پشتی یا چیزی بزار نتونه بره اون سمت

لیلا هستم دخترِ محصلِ نیمچه خیاطِ عاشق...
1709
کوتاه و شیشه یی؟چجوری منظورتونه

مثلا

خیلی بد توضیح دادم😅

زندگی زیبا بود تا وقتی با اینترنت آشنا شدم کلا از زندگی افتادم😐.اینترنت رو ساختن مردم صرفه جویی در وقت بشه بعد ما کلا وقتمون پایه نته.راستی میشه واسه رسیدن به خواسته ام صلوات بفرستی؟🥰