2737
2739
نگفتی چه تایپایی از ویروس داشتی؟ بعد خوردن قرص پاور فیت آزمایشت تکرار کردی بفهمی ویروس از بدنت رفته ...

میگم ده نوع سرطانی دقیق یادم نیس16/18/34زیاد بود اره کلا منفی شدم کلا بعد دو سال این ویروسه میره دیگ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنونم‌ازت

یه خرده گرونه و ممکنه بگردی ک پیداش کنی ولی باورکن باورکن انگار ک ابه رو اتیش کمتراز هفت روز جواب میگیری همشو میبره البته به مرحله ی خیلی حاد اگه نرسیده باشه که بزرگ شده باشن 

خداجون شکرت🙏
2740

استارتر شماهم سرکه سیب امتحان من برا شوهرم امتحان کردم خیلی خوب جواب داد بنظرم خیلی می ارزه به اون هزینه های زیاده کرایو تراپی.

راستی کولونسکوپی داده زده cin1یعنی چی دکتر چیزی نگفت؟

نوع تایپ اچ پی وی که داری ریسکش چجوریه ؟

من هنوز صورتی رنگن

همینو بخر بزن ۳و۴تا دونه بخر شب بزن تا صبح بمونه ن سوزش داره و ن هیچ اذیت شدنی. جوابو ک گرفتی به تعداد لازم ک جواب بکیری بخر. من کلا۶تا خریدم. ۳تا مصرف کردم تموم رفع شد 

خداجون شکرت🙏
همینو بخر بزن ۳و۴تا دونه بخر شب بزن تا صبح بمونه ن سوزش داره و ن هیچ اذیت شدنی. جوابو ک گرفتی به تعد ...

قیمت رو نگفتی بعد کاش اسمشرومیگعتی اینو چطوری بگیرم برم داروخانه بگم چی

استارتر شماهم سرکه سیب امتحان من برا شوهرم امتحان کردم خیلی خوب جواب داد بنظرم خیلی می ارزه به اون ه ...

من نوع ۵۹ بودم بعد دکتر گفت برا اطمینان برم برا نمونه برداری جواب رو هنوز نبردم پیش دکتر ولی خودم از نوشته ها حدس میزنم sin1

2706