2733
2734
اون قر۱صه که گعتی رو روزی یه دونه اون وقت برا همه نوعا میشه شاید مال تو با من فرق کنه

پاورفیت بهترین قرصه اما گرونه واس منم میخریدن میفرستادن 😂😂😂اما بهم ساخت قرص شیتاکه توشه ب همه اثر میکنه برو در موردش تحقیق کن

پودوفیلین میسوزونه باید دکترت برات بزنه داروخونم بهت نمیده خودت فقط میتونی اسیتیک اسید بزنی اونم یک ...

عزیزم حتما تجربه دارم ک میگم 

وقتی تهیه کرد خود دارو خونه بهش توضیح میده چجوری استفاده کنه

اصلا هم سخت نیس،با گوش پاککن ی لایه نازک میزنه ب زگیل ها بعد از انحام اون کارا ک گفتم 

سر چهار روز برا همیشه میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خدا نصیب نکنه من ۵ ماهه عروسی کردم ماه دوم عروسیم تبخال تناسلی زدم...مردم ...مرگمو با چشام دیدم ...ک ...

مگه فرق دارن باهم😐زگیل تناسلی ی چیز تبخال تناسلی ی چیز دیگه؟مگه دوتاش اچ‌پی وی نیست؟

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟
عزیزم حتما تجربه دارم ک میگم  وقتی تهیه کرد خود دارو خونه بهش توضیح میده چجوری استفاده کنه اص ...

اخه من یه جوریه حالت زگیل حتی با سرکه هم نمیتونم تحمل کنم ا ن محلوله که گفتی دردناکه یا نه

بدون تجویز پزشک پودوفیلین محاله بدن محال باید دکترش بنویسه 

میگم تجربه دارم میگی محالع😕

میره دارو خونه میگه براش درست میکنن،با قیمت ناچیز،زیر بیست تومن 

چرا بزرگش میکنی همه چیو ای بابا 

پاورفیت بهترین قرصه اما گرونه واس منم میخریدن میفرستادن 😂😂😂اما بهم ساخت قرص شیتاکه توشه ب همه اثر ...

وای نخند دیگه اخه اون خنده چی میگه تو این استرس 🤣

مگه فرق دارن باهم😐زگیل تناسلی ی چیز تبخال تناسلی ی چیز دیگه؟مگه دوتاش اچ‌پی وی نیست؟

نه تبخال مثل همون تبخالیه که رو لبت میزنی ولی اگه داخل رحم بره خطر ناکه که باید پاپ اسمیر بدی و مطمعن شی

میگم تجربه دارم میگی محالع😕 میره دارو خونه میگه براش درست میکنن،با قیمت ناچیز،زیر بیست تومن  ...

من انجام میدم حتما فقط شماهم دونه ای بودید یا دسته ای فرق نداره روشش

اخه من یه جوریه حالت زگیل حتی با سرکه هم نمیتونم تحمل کنم ا ن محلوله که گفتی دردناکه یا نه

عزیزم فقط همون لحظه ک میزنی 

البته اگه جای دقیق زگیل رو نمیدونی ب شوهرت بگو بزنه 

ب گوش پاککن بزن خیلی آروم بزن ب خود زگیل،ب پوست نخوره 

همون موقع یکم میسوزه ولی ارزششو داره 

خیلی زود خوب میشی با کارای اون تاپیک ک گفتم و بعدش اگه نرفت،این محلول ک میگم 

مطمئنم😍😍😍😍

من انجام میدم حتما فقط شماهم دونه ای بودید یا دسته ای فرق نداره روشش

عزیز دلم چرا اینقدر نگرانی 

بخدا بعد انجام اون رژیم ،خوب میشی اصلا نگران نباش و فکر نکن بهششششش

بهم اعتماد کن،ب جان مامانم راست میگم

خیلی راحت تراز اون چیزی ک فکر میکنی تموم میشه 

فرقی نداره چقدر هست