2737
2739
نه فقط سرکه میزنم سوزش داره نمیدونم‌ فک کنم میشه فعلا نرمم مشکلی نیست

خوب پس بذارش فعلا بهش فکر نکن اگه دارو ازقبل داری استفاده کن ببینیم وضعیت کردنای کوفتی چطور میشه البته بازم از بقیه بپرس ک اگه زیاد نمیشه بمونی اگه ن زودتر بری دکتر

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط و فقط ب تاپیک لطفا پر بازدید شه اطلس جون مراجعه کن،بعد ک انجام دادی اون کارارو

اگه نرفت،راه بسیار آسون محلول پودوفیلین در بنزوئین بیستوپنج درصد بخر ،سر چهار روز میره

هیچ وقت هم نمیاد 

راستی پولتم برا لیزر و کرایو وو اینا حروم نکن 

@atlasjoooooon      

خدا نصیب نکنه من ۵ ماهه عروسی کردم ماه دوم عروسیم تبخال تناسلی زدم...مردم ...مرگمو با چشام دیدم ...کلی پماد و اپلیکاتور...و اینکه از اون موقه همیشه از کاندوم استفاده کردم...هرگز بدون کاندوم رابطه نداشتم...چون ممکنه از شوهرم منتقل شده باشه...یا اینکه من بهش انتقاال بدم چون این ویروس دیگه تو بدنم فعاله

ولی برای شما زگیله و اون خطر دارع..جدی تر تحقیق کن یا حتما به پزشک مراحعه کن

2742
2738
چه دعوایی اصلا حرف اون مهم نیست.من بیشترین اطلاعات در اختیارت گزاشتم ولی تو بی توجهی همش میگی استرس ...

اون قر۱صه که گعتی رو روزی یه دونه اون وقت برا همه نوعا میشه شاید مال تو با من فرق کنه

مرسی از هم دلیت بزرگواری

😘بروتوی همین تاپیک دوستمون سوالتو بپرس امید بخدا ک زودخوب بشی استرس نداشته باش کلا ب هرچیزی ک فکر نکنی راحت تر درمان میشه واقعا استرس کورتیزول خون رو بالامیبره سیستم ایمنیتو ضعیف میکنه بیماریت دیرخوب میشه

بی رنگ رخت زمانه زندان من است😟
2706